Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha terhesség közben, kb a...

Ha terhesség közben, kb a 4-5. hétben barna folyásom van kb 4 napig az vetélést jelent 100%?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést az első barnázós napon az ORVOSnak kell feltenni, miközben elmeséled neki, hogy pozitív teszt mellett vérzel. Mi ezt nem tudhatjuk. Ha megmarad a baba, szükséged lehet gyógyszeres támogatásra. Ha elvetélsz, akkor meg arra lehet szükséged, hogy megnézzék, teljesen végbe ment-e, mert ha nem, vérmérgezést kaphatsz, gyulladásod lehet, pechesebb esetben belehalsz. Szóval ezt nem itt kell feltenni ezt a kérdést, hanem megfelelő helyen, és nem húzva az időt!!!!
2015. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy terhes vagyok-e.. lehet hogy csak bemesélem magamnak ... De volt barna folyásom, a mensim nagyon sokat kihagy, 5 honapokat is...ezelott kb 3-4 honapja "jött" meg utoljára, de akkor is csak barna, semmi vér :( és azelött is csak barna volt.. Tehát ez most a harmadik barna folyásom... Orvoshoz nemsokára elmegyek, csak meg akartam kérdezni. 18L
2015. szept. 15. 23:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek endokrinológushoz ott kiderül, hogy terhes vagyok e vagy sem?
2015. szept. 16. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi teszt szót hallottad már? Úgy gondolom aki kefélni tud, az legyen már ennyire tájékozott... Mellesleg az az infó kimaradt, hogy védekeztél-e ( a megszakítás NEM védekezés)
2015. szept. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt hogy terhes vagy de ha 4-5 havonta menstruálsz akkor szerintem valamilyen hormonális problémád, betegséged van és nem vetélésről van szó, viszont bármelyik is, mindenképpen ORVOSHOZ kell menned. Gondolj bele, az esetlegesen születendő gyermeked életét, sorsát a gyakorikérdések válaszolóinak diagnózisára bízod???
2015. szept. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hát a helyedben ezt a rendszertelen mensit rég dokinak mondam volna,hogy rendbetegyen mindent...amugy meg vegyél egy tesztet,terhességet nőgyógyász állapit meg amugy,de ha korai akkor ő sem látja még.
2015. szept. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!