Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után, kinek...

Spontán vetélés után, kinek hány napra jött meg a mensi?

Figyelt kérdés
Sziasztok, volt egy 6 hetes spontán vetélésem, kb 7 hétre meg is jött, kiürült teljesen a szervezetemből. Nem várt baba volt. Gondoltam, minden visszaáll a régibe, de nem, megint 1 hetet késik. Még nem vettem tesztet, mert reméltem, h a vetélés miatt felborult minden és azért késik. Ebben a hónapban is védekezdtünk (bár már lassan kétlem, hogy jól :D )Ma veszek tesztet, csak már nagyon ideges vagyok, mert PCO-s vagyok,és félek, hogy kiújult... :(

2016. máj. 2. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Spontan veteles utan 4-6 het a menstruacio megjovetele. Teljesen normal is.
2016. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hete volt missed ab-om. 6 hétre jött meg. Két hét múlvára várom, ha jól érzem most van pé-m (tojásfehérje folyás, petefészek szurkàlás). Remélem jól érzem mert én is pcos vagyok és nem akarom hogy nekem is boruljon minden. De szerintem simán belefér ha pár hónapig nem rendszeres.
2016. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!
2016. máj. 3. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!