Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés lehetett?

Spontán vetélés lehetett?

Figyelt kérdés
Nem tudom biztosra hogy terhes lehettem e..megszakítással védekeztunk a barátommal, aztan vettem egy tesztet ra 2hetre kb es negatív lett, nem jött meg következő hónapba,de nekem amugy js szokott csúszni/kimaradni. Aztan ra 5hetre kb éreztem hogy neha picit hanyingerem van es olyan ételeket ettem enni amit régebben nem szerettem ,elkezdett a hasam görcsölni mint akinek meg akar jonni de mégsem jött meg a mellem is fajt érzékeny volt, volt olyan hogy a hasamba olyat beleszurt hogy ugy maradtam ez igy volt egy hétig kb aztan elmúlt majd par nap szünet es ujra elkezdődött..Aztan ma egyszer csak sok ver jött belőlem annyira hogy kb 5perc alatt az egesz nadragom átázott ,nem tudom hogy csak megjött vagy mi történt dr nekem általában ha megjön először nem jon ilyen sok.. Fogalmam sincs mi történt de nagyon gorcsol a hasam es 2gyogyszert is bevettem mégsem enyhülnek a gorcsok

2016. jan. 5. 18:51
 1/8 anonim válasza:
Szerintem csak megjött a menstruációd.Ne aggódj!Ha holnapra sem enyhül akkor viszont keress fel nőgyógyászt
2016. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hogyha viszont már nagy darabok is társulnak a vér mellé akkor azonnal hívd ki a mentőket! Mert az már vetélés...
2016. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben Koszonom..remelem enyhülni fog es nem lesz darabos mert eléggé megvagyok ijedve:(
2016. jan. 5. 19:54
 4/8 anonim válasza:
Hát remélem elmúlik holnapra...különben ilyen nekem is volt.4 napig szenvedtem,aztán elmentem orvoshoz és kiderült,hogy cisztám van.Ugyanezek voltak a tünetei.Mondjuk nem szeretnélek riogatni.Jobb lenne azért ha megnézetnéd magad :)
2016. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltam mar nőgyógyásznal es mondta hogy van cisztam,de azt mondta kicsit es majd felszívódnak,ezek szerint nem szívódott?esetleg megnőtt?
2016. jan. 5. 20:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz emlékeim vannak a nogyogyaszaton nem szivesen megyek mégegyszer... Mert mikor kerdeztem hogy mitől lehetnek az előző okok amivel mentem hozza,nem is válaszolt
2016. jan. 5. 20:26
 7/8 anonim válasza:

Akkor valószínű,hogy nem szívodott fel sajnos :/ Mondták milyen fajta cisztát állapítottak meg nálad?

Ez sem mindegy.Vannak olyanok amik felszívódhatnak és vannak amelyek tovább nőnek inkább.


Szerintem menj el tényleg! :) (én sem szeretek nőgyógyászhoz járni,tapasztaltam fura dolgokat ott.Inkább nem részletezem.De az egészség fontosabb,mint ezek.)

2016. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta fel fog szivodni,es hogy kicsik.. Ezek szerint akkor nem szívott fel ,elmegyek az orvoshoz
2016. jan. 7. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!