Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Sajnos elvetéltem. Nem most,...

Sajnos elvetéltem. Nem most, néhany hónapja. Ki tud segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy keddi napon megállapitották a terhességet, azt mondta a doki hogy kb 7 hetes vagyok. Rá 2 napra csütörtökön begörcsöltem, vèreztem, elvitt a mentő. Az ottani doki azt mondta, hogy biztos h nem 7 hetes voltam hanem több. A papíromra csak az van írva, hogy vetélés a 12.hétig.

Ez akkor mit jelent??Mennyi idős lehettem?



2016. máj. 5. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon sajnálom, ami veled történt.


Ettől függetlenül nem mindegy hány hetes voltál? Jobb érzés lenne tudni, hogy 12? Egyébként esetleg 8-10 hetes lehettél. Ennél többet nem nagyon szoktak tévedni.

2016. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen! Valamiert szeretnem tudni...

Utána kontrollra kellett menni, azt mondta a doki, hogy minden rendben van. Remelem lehet még gyermekem.

2016. máj. 5. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

A vetélés sajnos egy természetes dolog, a nők többsége átesik rajta, akár még úgy is, hogy nem tudott róla. Sokaknak szüksége van műtéti befejezésre is, mert nem ürül ki a szervezetéből teljesen. Ez nem igazán különbözik az abortusztól. Akár nem is egyszer..

Mindezek ellenére a többségnek lehet gyereke és nem okoz meddőségi problémát.

Bízzunk benne, hogy te is abba a csoportba tartozol, akik ezután is még nagyon sok egészséges babát tud szülni. :)

2016. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szèpen! Remelem ugy lesz, majd jovore szeretnenk babat. A doktor szerint teljesen rendben vagyok belulrol. Kedden a doki azt mondta, hogy látja a szikholyagot, de embriot még nem,menjek 2 hét mulva, ugye ez már nem következett be mert 2 nap múlva elment a babám.
2016. máj. 5. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem mikor szikhólyag volt, akkor voltam 5 hetes váradós. Egy hét múlva már volt embrió és szívcsőpulzálás.... 6-7. héttől már van szívműködés.

Sajnálom a veszteséget, ami téged ért, hidd el, tudom miről beszélek...a terhesség felénél fejlődési rendellenesség miatt kellett megszakítani a terhességem...

2016. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jezusom!! Annyira sajnàlom, borzaszto lehet! Mi tortent? Ha van kedved irj privatba, de ha nincs én akkor itt sok erot kivanok neked!!! Vigyazz magadra !!
2016. máj. 6. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!