Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3 hónapja próbálkozunk de...

Brigitta1 kérdése:

3 hónapja próbálkozunk de sajnos eddig még semmi eredmény dysmenorrhoeást állapított meg az orvos. Premens tab. kaptam, lehet hogy bezavar? Vagy más ok miatt nem jön össze?

Figyelt kérdés

#Leszek e terhes
2014. okt. 18. 15:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Tabletta szedéskor, nagyon rosszul voltam, folyamatos hasi fájás, hányinger.. Oly annyira fájt a hasam,így abba hagytam,reménykedve hogy jobb lesz.Valamivel jobb lett, de a hasi fájás megmaradt. Reménykedtem hogy összejött és a miatt van, de sajnos ma reggel megjött. Vér még nem jött, hanem barna pecsét, barna nyálkás folyás van. Tab. miatt, vagy velem van valami baj? És ebből kifolyólag nem jön össze a baba?
2014. okt. 18. 15:26
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hónap az semmi! Van, akinek első hónapban összejön, van , akinek 1 vagy több év után. az orvosok 1 év alatt nem is foglalkoznak ezzel , hiszen ez még nem sok.
2014. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem sok ez a 3 hónap. De hiába mert már eszem magamat ezen. Próbálkozok nem törődni vele és kivárni azt az időt amikor jönnie kell, de sajnos nem nagyon megy.
2014. okt. 19. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!