Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 3 vetélésem volt. Menni...

3 vetélésem volt. Menni akarunk genetikára és immunológiára de a nôgyógyász nem ad papirt. Mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés
3 vetélés 4 baba mert ikrek is lettek volna.kaptam kétszer is progi pótlót de nem segitett.cukor,inzulin rendben,hormonprofil rendben,pajzsmirigynél egyedül a t3 volt magasabb.ami szerintük laborhiba mert a tsh jó.szeretnénk a férjemmel genetikàra és immunológiàra elmenni debrecenbe,de a nôgyógyàszom azt mdta ô nem ad papirt ehhez,hanem próbàlkozzunk és ha megint elvetélek elküld.persze nem mentem bele.segitsetek abban ha tudtok hogy akkor mi ennek a menete.a hàziorvos tud beutalót adni? Tàmogatja ezt a tb? Mert szàzezreink nincsenek sajnos erre.és ha esetleg volt vki ilyenen miket néztek,idôpontot sok idõre adnak? Köszi aki vàlaszol
2016. máj. 31. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem mielőbb a háziorvossal beszéld meg - vagy ő ad, vagy olyanhoz irányít, aki érdemben foglalkozik veled (most mégis, miért kéne még egy vetélés? nem normális!)
2016. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig pénzeltük is a dokit.mert a màsodik utàn àtvàltottam hozzà,de vele se jàrtam jobban.bele se gondolnak milyen àtélni ezeket.
2016. máj. 31. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Maganegeszsegugy. En mindent ott csinaltattam, magamtol, ha akarod, kuldok indokat mit hol mennyiert. Irj ram egy privit, ha akarod.
2016. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

amit mindenképp nézessetek meg:

belgyógyásztól kellene beutalót kérned thrombophilia panelhez -ahol a véralvadást nézik, ez is okoz vetélést-,hematológiai ambulancián csinálják ezeket a vizsgálatokat.ezt magánúton nem éri meg megcsináltatni,100.000 ft körül van :-/

3 vetélés után pedig adnia kellene beutalót az orvosodnak,mert indokolt a kivizsgálás.sajnos muszáj lenne orvost váltani :-/

2016. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Válts nőgyógyászt! Komolyan volt pofája azt mondani, majd akkor ad papírt, ha negyedszerre is elvetélsz?! Te meg lelkileg rokkanj bele vagy mi?
2016. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!