Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mitől lehet, menstruáció késés?

Mitől lehet, menstruáció késés?

Figyelt kérdés
Mitől van, hogy 17nap késik a menstruációm (májusba kimaratt, negatív teszt), ma reggel széklet uriteskor pedig a WC papíron észrevettem egy kis vért a huvelybol, mitől lehet?előre is köszönöm a választ
2016. jún. 1. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Csinálj újra tesztet, ha terhes vagy, ki fogja mutatni.

17 nap nagyon sok, menj akkor is dokihoz, ha nem vagy terhes. Vérzés sok mindentől lehet, ezt mi itt nem tudhatjuk, sajnos.

2016. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A stressz miatt, akar hiszed, akar nem, de kimaradhat v nagyon sokat keshet! (Nekem 20 napot kesett) De a legfontosabb, h ne keresgelj a neten remhireket, ugyis csak feleslegesen raparaznal es olyan dolgokat meselnel be magadnak, amiknek valojaban semmi koze sincs a terhesseghez meg a mensi kimaradashoz,en is azt tettem es teljesen feleslegesen aggodtunk a parommal mikor valojaban csak siman kesett a mensim fajt a fejem es gyomorrontas miatt hanyingerem meg hasmenesem volt es siman a sok tanulastol kimerultem! A legbiztosabb az, h ha elmesz orvoshoz! Vedd az erofeszitest, es keresd fel a legkozelebbi nogyogyaszt!
2016. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!