Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha a baba el akar menni, meg...

Ha a baba el akar menni, meg lehet akadályozni?

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés, de ha pl az első trimeszterben vagy és elkezd vérezni, barnázni + görcsölni vki, mert lehet h a baba el akar menni, akkor sok fekvéssel,pihenéssel meg lehet akadályozni? Vagy ha a szervezet ki akarja lökni magából akkor én azt nem tudom megakadályozni? Lehet azért vetél el valaki mert valami rendellenesség van a babával?
2016. jún. 12. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha meg akar maradni a baba akkor megfog, ha pedig nem, akkor csak a pihenés nem segít.
2016. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ahogy az első mondtja.

6hetesen én is elkezdtem vérezni, akkor az orvos elrendelte a pihenést és nem emelhettem, no házasélet és kaptam hormonpótlást megtettem mindent nem maradt meg.

Másodszor ugyan így jártam akkor azt mondtam nem érdekel ha baja van inkább most menjen mint később vagy betegen szülessen. Ő már 2 éves, pedig 3x nagyobb hematóma volt a petezsák felett mint maga a zsák volt, de ki sem fakadt...és pcos tünetű a petefészkem.

2016. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen voltam orvosnál. Petezsákot látott, semmi mást. Majd egy hét múlva, már volt szívhang is. Véreztem mint állat, konkrétan ömlött belőlem, hetente legalább 2x, mégis megmaradt.
2016. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Mi az, hogy el AKAR menni az embrió/petezsák? Vagy anyai szervezettel van baj vagy pedig az embrióban van egyszerű szerkezeti hiba. Nekem pl. az embrióm jól volt, én nem voltam jól, ha "akart volna"az első maradni, akkor se ment volna neki.
2016. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Az embrió az ember egyik fejlődési fázisának a neve, de attól még ember, becézve pedig baba. Téged sem kifejlett emberpéldánynak hívnak.
2016. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A vetélések leggyakoribb oka genetikai rendellenesség, ez ellen semmit nem tehetsz.

Második leggyakoribb ok hormonális probléma, ez ellen meg lehet próbálni tenni valamit, az orvos adhat progeszteron pótlást, ez segíthet.

Ha fenyegető vetélésed van, menj orvoshoz, és ő megmondja, mi a teendő.

Nekem volt olyan terhességem, amikor végig véreztem, nem barnáztam, hanem élénk piros vér volt még néha 20 hetesen is, mégis megmaradt.

Legutóbbi terhességemben semmi baj nem látszott, nem volt vér, görcs, barnázás, és mégis elment.

Mindenesetre a vér + görcs nem jó párosítás, menj orvoshoz!

2016. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Koszonet a sok válaszért...

Tudni kell rólam,h a havim mikor megvolt,neha kegyetlen gorcseim voltak,szo szerint ugy éreztem magam mint aki szülni fog.

No most eddig is voltak gorcseim mióta babát várok,de ma elkapott ez a mindjart szülök görcs,pont vásárolni voltunk,de már a járás nehezemre esett. Hazajottunk, két három csepp vér jött belőlem aztán ledőltem pihenni, persze közben már azon gondolkoztam h kórházba kellene inkább menni. Azota eltelt pár óra, minden oke, barátok mint előtte, meg óvatosan jarkalok.

Az igazat megvallva azt sem tudom h a kicsi a méhen belül van e, mert itt franciaba csak a 12-ik hét után csinálnak uh-t .

Mikor elkezdtem barnázni felhívtam a szülésznőt ( hozzá járok konzultációra), és azt mondta h addig míg nem folyik sok piros vér addig oké minden. Ellenkező esetben irány a kórház

2016. jún. 12. 17:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Ajja az a baj ott is mint sok nyugati országban (ott dolgoztam egészségügyben) nem nagyon adnak hormonpótlást, nagy hívei a "természetes szelekciónak" pedig van hogy egy kis progeszteron rásegítés kell csak :(

Pihenj, ne emelj nehezet, és igyál sok folyadékot. Magnéziumot 2-3 is szedhetsz nyugodtan

2016. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

... természetes szelekció... mégis mennyi sérült gyerek születik...

21-én kell mennem következő konzultációra, utana lassan már mehetek ultrahangra is.

Ijesztő volt a mai nap.. koszonom a válaszokat!

2016. jún. 12. 19:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Palástfű tea segít a progeszterontermelést emelni. A 12. hétig szokták inni. Napi két pohár a maximum!
2016. jún. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!