Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szoptatás alatti vetélés után?

Szoptatás alatti vetélés után?

Figyelt kérdés
3,5 hónapja volt missed ab-om a terhesség 14.hetében. Szoptatás alatt lettem terhes úgy hogy sokat szopizott kisfiam. A fiam.azóta is cicizik, és a missed ab után nem jött még meg. A műtét után 6,5 hétre rá egy napig véreztem akkor azt hittem menzesz de már nem vagyok benne biztos. A szoptatást most már leritkítottam hogy csak alváskor, de menzesz sehol. Más is volt így? A szoptatás miatt lehet? Kértem időpontot a dokimhoz de olyan sokára kaptam és már kezdek ideges lenni, ráadásul már próbálkozhatnánk is.
2016. jún. 27. 23:27
 1/3 anonim válasza:

Kedves kérdező! Nekem a terhesség 12 . hetében volt missed ab-m. Szintén sok szoptatás mellett lettem terhes, ráadásul ikreknek indultak. Az egyik 9. hétre felszívódott, a másikkal minden rendben volt, szépen fejlődött tovább. De a 12. héten megállt a szíve. Megműtöttek, majd folytattam tovább a szoptatást...nekem vígasztaló a hozzám bújó, szopizó másfél éves kislányom.

Most bő 1 hete műtöttek, és azt tapasztalom, hogy "tejbelövellésem" van. Éppen erre kerestem rá a neten, amikor feldobta a kérdésed. Viszont ezen logika alapján, ha nekem "beindul" mintha szültem volna, akkor neked simán lehet, hogy azért nem jön meg. Szerintem a hormonszinteket zavarhatta össze a missed-szoptatás egyveleg. Persze én csak egy anyuka vagyok, orvosi végzettség nélkül, amiket írtam, puszta találgatás...

Ne haragudj a kérdésért, de neked is volt ilyen, mint amit írtam? Annyi minden van a missedről a neten, de konkrétan ilyen esetet, mint az enyém, nem olvastam, csak most a tiédet. Egyáltalán jót tesz, hogy továbbra is szoptatok, vagy nem... Te mit tapasztaltál?

2016. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Igen jól érzed azt hogy több a tejed, nekem is az volt, szépen rá is kapott a másfélévesem. A doki a 6 hetes kontrollon mondta is hogy ez normális. Most már lecsökkentettük a szopikat 24 óra alatt 4-re, de még sehol semmi. 2 hete kellett volna mennem dokihoz, de aznap elkezdtem vérezni megörültem hogy megjött és új időpontot kértem. Két órát véreztem akkor és csak annyi volt. Holnap megyek dokihoz. De szerintem is szülés utáni módon reagál a szervezet. Próbálom.most kakaóra átszoktatni a fiam hol jobb hol nehezebb, erőszakkal nemakarom elválasztani.

Sajnálom hogy Veled is ez történt! :-( :'(

2016. aug. 9. 23:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma voltam.a dokinál. Mondta hogy ez teljesen normális, ahogy gondoltad(tuk). Az uh alapján beindult a ciklusom, van sárgatest a petefészkemen :-)
2016. aug. 10. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!