Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontan veteles utan milyen...

Spontan veteles utan milyen volt a verzesetek? Voltak benne "darabok"?

Figyelt kérdés

5 napja spontan megindult a vetelesem, a petezsak es az embrio hamar tavozott es meg masnap gorcsoltem erosebben. Akkor voltam ultrahangon, az embrionalis szovetek kijottek, de a mehnyalka meg vastag volt (25 mm). Az orvossal abban maradtunk, hogy nem mut emiatt, ha nem muszaj, 10 nap mulva kontroll, de ha lazam lesz, vagy szagos lesz a verzes, ismet nagyon verzek/gorcsolok, akkor egybol korhaz.

Szerencsere semmi ilyen nincs, fizikalisan jol vagyok, gyengebb a verzes naprol napra, nem faj semmi, stb.

Merem a homersekletemet, tegnap reggelre 36,4-re visszament, addig olyan volt, mint terhesen (37 korul).

Tegnap ota tobb mehnyalkahartya tavozik, nagyobb darabok is, nem nem faj, nem szagos.

En arra gondoltam, hogy azert esett vissza a hom, mert most esett le a progiszintem es ezert kezd most aktivan levalni a mehnyalkahartya.

Vegulis ez volt a cel, hogy kiuruljon magatol es ne kelljen tisztitani.


Jol gondolom?

Mas is tapasztalt ilyet?


Amugy a verzes nagyon gyenge mar, olyan, mint mensi vegen szokott lenni, csak azert cserelem a betetet, mert ideje van, de kicsi tisztasagi is eleg lett volna mar tegnap.


9 hetes terhes voltam, amikor beindult, de az embrio az elejetol lassabban fejlodott es 8 hetesen indult be csak a szivmukodes, de le is allt es maradt a meret 6 hetesnek.


2016. júl. 9. 07:28
 1/1 Kittyke777 válasza:
En 12 hetesen veteltem el, nallam vegeztek beavatkozast a dokim szerint azert mert mar alvadt volt a ver a huvelyemben amikor megvizsgaltak, es nem vartak hogy magatol kiuruljek, nekem sem fajt utana a hasam es enyhen vereztem de volt nallam olyan hogy pl, pince ajtot emeltem vagy fuvet gereblyeltem es attol ujra beindult a verzes de mindig tiszta volt, nem volt darabos, szerintem nem gond ha nallad vannak mert ahogy irtad ki kell uruljon a nyalkahartya. Amugy en is arra gondolok hogy a babam nem fejlodott rendesen mivel az elso ultrahangon 8 hetes kellett volna legyen de csak 6 hetes volt es mivel tervezett baba volt tudom mikor fogant szoval nekem mar akkor gyanus volt, aztan a masodik u.h elott 3 nappal elveteltem, szoval nem tudtam meg hogy vegulis milyen tempoban fejlodott volt-e szivhangja meg ilyenek, a dokim szerint nem is latszott tisztan a szovetek kozott, bar en ketlem hogy egy 12 hetes magzat ne latszana.....mondjuk az is lehet hogy mar a kaparas elott kijott mert elotte voltam wc-n es ket hatalmas darab jott ki de nem tudtam megnezni hogy milyen alauak voltak....
2016. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!