Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után az első menszesze...

Vetélés után az első menszeszetek milyen volt?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy normális, vagy több esetleg nagyon darabos, jobban görcsöltetek.


7 hetesen spontán elvetéltem. Azóta eltelt 4 és fél hét(mint rendes menszeszeim között). Tegnap jött meg, nagyon görcsöltem, és csak úgy folyt belőlem. Enyire sosem szoktam görcsölni és folyni se. Darabos is bár mindig az az első két nap. De még ma is nagyon görcsölök pedig csak első nap szoktam a többi nap csak picit szokott fájni a hasam.



2016. júl. 19. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett muteni, ra 5 hetre jott meg rozsaszinezessel, ugyanugy 28 napra.azelott sose volt rozsaszinezes. 3 honapig volt igy, nem javult, terhes lettem. Szules utani menzeszeim normalisak, nem rozsaszineznek.
2016. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab után 29 napra jött meg, teljesen olyan volt, mint máskor. Sem erős görcs, sem extra erős vérzés.
2016. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem műtét után 30 napra jött meg. Görcs nem volt, viszont olyan erősen véreztem, hogy a házból alig tudtam kimenni.

A második mensi is erősebb volt kicsit, a harmadik már nem jött meg.

2016. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok a picikhez.


Én nem voltam orvosnál mert 9hét környékén terveztem, mikor elment akkor meg annyira rossz volt hogy nem volt kedvem. Most hogy megjött és csak egy kicsit volt más, így nem is megyek.

Viszont nagyon szeretnénk már babót és teljesen letörtem. Félek hogy megint ez lesz és van bennem ezért egy olyan érzés hogy nem szívesen vagyok együtt a párommal(persze együtt leszünk). De, még mindíg nagyon akarom és esténként rámtör a sírhatnék hogy miért nincs itt meg hogy igenis a párommal kell lennem ha akarom a picit. Mert hát nem a semmitől terem ott a babó.


És azt is tudom már hogy nem szabad várni ha legközelebb összejön.


Köszönöm hogy leírtátok a tapasztalataitokat.

2016. júl. 22. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!