Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ti kivizsgáltatnátok magatokat?

Ti kivizsgáltatnátok magatokat?

Figyelt kérdés
11 hetesen halt el a babám, vagyis akkor már nem volt szívhang. Missed ab lett a vége. Már van egy egészséges 2 éves lányom. Az orvosom szerint nem lett volna egészséges a magzat, bár egyértelműen nem derült ki. Mivel már volt egy teljesen problémamentes terhességem, így nem tartja célszerűnek a kivizsgálást. Én is hajlok erre, de ugyanakkor rettegek attól, hogy ez újra előfordul...
2016. júl. 20. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, 9 hetesen lokodott ki az enyem, kivizsgaltattam magam, magatol ertetodo. Nem akartam meg egyet. Es amit az ember meg tud tenni az elemek ellen, azt tegye is meg.


Tudod, a dokiddal meg az a para, hogy sem kivizsgalast nem javasol (sporolni akar a penzen, nem ajanl fel par het alatt vegigviheto maganlabor vizsgalatokat sem), es az embriot magzatnak nevezi. Szerinted o olyan szakember, akire ra kellene biznod a kovetkezo gyereked eletet es a sajat eleted is?

2016. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En kivizsgaltatnam, de ezt neked kell erezni. En nem vagyok tul oltimista tipus, nem akartam vegigrettegni a kovetkezo terhesseget. Ugy gondoltam, hogy a kivizsgalas segit majd lelkileg is.

Pedig nekem is van mar ket gyerekem, a harmadikkal veteltem el.

Hamar lefuttattuk az egeszet privatban, sokba kerult, de legalabb megnyugodtam, hogy nincs semmi gond. Erre elveteltem ismet...

Ennyit errol.

Ettol fuggetlenul most meg egyszer megnezetek mindent, igaz, most mar allamiban, tovabb tart, de nem surgos. Raerek.

2016. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!