Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ti túl tudtátok magatokat...

Ti túl tudtátok magatokat tenni rajta?

Figyelt kérdés

Nekem 5 volt 1 mehen kivuli terhességem.

Most már van egy gyönyörű kisfiam és megint várandós vagyok,de én a mai napig enm tudtam túltenni magam.

Ti hogy vagytok vele? Sokat gondoltok rajuk?



2014. jan. 2. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi volt 5?? A lenyeget nem irtad le. Meg min kell tultenni magunkat? Nincs ertelme a kerdesednek.
2014. jan. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy volt, de én sem tudtam magam túltenni rajta, pedig azóta született babám, és most várom a következőt.

A te helyzetedbe bele sem merek gondolni. :(

2014. jan. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 batkamano22 válasza:
100%

Szia!

Nekem 1 volt.Nem szabad rágódni rajta.Ami megtörtént megtörtént.Gondolj arra hogy nem lettek volna egészségesek és milyen életük lett volna és nektek is.A természet nem véletlenül intézi úgy a dolgokat.Tessék nem gondolni rá és teljes erővel a kisfiadra és a leendő gyermekedre koncentrálni.Csak magadnak csinálsz bajt ha a múlton rágódsz.Próbáld meg elengedni őket.Tessék a mának és a mában élni.

2014. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhességem 10.hetében volt egy magzat elhalásom,majd bele őrültem...de 9 hónapra rá újból babát vártunk és megszületett az immár 2 éves kisfiunk!

Amikor láttam,hogy dobog a pici szíve és minden rendben akkor bennem letisztult minden és túltettem magam rajta!

Ma már annak örülök,hogy ő itt van és egészséges!

2014. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 5 missed ab.-om volt. A második és a hetedik terhességemből születtek a gyerekeim. Nagyon féltem minden terhességemnél, hogy megismétlődik (nem alaptalanul), amikor rendben volt minden, akkor is kéthetente mentem ultrahangra addig, amíg nem kezdtek ficeregni, látnom kellett, hogy élnek, dobog a szívük, mocorognak. Miután már éreztem őket, kezdtem megnyugodni.

Most két éves lesz a kicsi, kezdek megbékélni a helyzettel, sőt valami büszkeség félét érzek, hogy ennyiszer talpra tudtam állni, és újrakezdeni.

2014. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig egy vetélésen vagyok túl. 1. terhességem rendben ment, másodikkal elvetéltem. Most megint terhes vagyok, tegnap előtt nem volt szívhang, egy hét múlva újra megyek, de nincs túl sok reményem (ikrek).
2014. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem egy missed abom volt de most kezdtünk el mindent kivizsgálni.(amíg nincs meg minden eredmény neki sem állunk újra a családtervezésnek!)ez nem normális ha egymás után többször van, mert nem biztos ,hogy beteg.menj majd el egy hormonvizsgálatra, dokid biztos megcsinálja , és ki lehet zárni ezt a gondot. ha pedig vmi kiderül akkor nyilván amitt ment el a baba
2014. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!