Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Terhességmegszakítás (vetélés)...

Terhességmegszakítás (vetélés) után sikerült valakinek teherbe esni még az első menzesz előtt? Tudom várni kéne de azt olvastam ilyenkor könnyebb teherbe esni.

Figyelt kérdés
Másfél hete volt egy terhességmegszakításom sajnos. Nem biztos hogy megmaradt volna a baba nem mertem kockáztatni... De úgy érzem megőrülök hatalmas űr van bennem..
2016. aug. 17. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

4. vagyok

A következő terhességnél egy héttel kisebb volt a baba, sajnos az első vizsgálatnál csak annyit tudott mondani a doki,hogy 2 hét múlva jöjjek vissza mert vagy valami nem okés vagy később fogant. Egy hét múlva vérezni kezdtem így egyből vissza mentem, a baba jól volt és nőtt is, kaptam utrot. Később emelni is kellett az adagot. Kislányom már 7 éves. A következő terhességnél minden a "megszokott" módon zajlott,elővizsgálatra úgy mentem 5 hetesen,hogy egy pillanatnyi vérzésem volt,de kaptam is a gyógyszert és persze azt,hogy jöjjek vissza mert kb 4 hetesnek felelt meg amit a doki látott. Fiam már 4 éves. A következő terhességem volt az egyetlen aminél abszolút semmi vérzés nem volt és a korának is tökéletesen megfelelő volt :D

2016. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A gyógyszer, antibiotikum semmilyen hatással nem volt a terhességedre. Az első 6 hétben nem vagy a babával kapcsolatban.

Az én babám egy héttel nagyobb, a tied kisebb volt. Ez semmit nem jelent.

Ha akarom a babát, a végsőkig kitartok mellette, még akkor is időt kértem, amikor a doki mondta, hogy baj van, 3 hét volt nálam az eltérés.

Szerintem neked lelkiismeret furdalásod lett, es vissza akarod csinálni, amit tettél. De azt nem lehet.

2016. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
26%
Küret után nem véletlen mondjàk a 3 hónapot. Végig "kapargatják" a méhedet, ezért kell egy gyógyulási idő hogy újra megtapadhasson rajt egy petesejt. Várj még...
2017. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!