Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hüvelygomba, hüvelygyulladás...

Hüvelygomba, hüvelygyulladás a terhesség korai szakaszába okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kezelik időben, akkor igen.
2016. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szia ,nekem a terhesség elejétől volt hüvely gyulladásom.Sajnos a 16. Héten elvetéltem.Hogy ez volt e az ok sajnos nem derült ki! :( Neked Mik a tüneteid?? Ha időben kezelik akkor talán nem lesz baj...nekem csak a 12. Hét után tudták kezelni mert akkor lehet erősebb gyógyszert adni...lehet akkor már késő volt!
2016. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon regota kuzdok vele...voltam nogyogyasznal irtak mar olysokmindent de altalaba semmi sem hasznalt ha igen akkor csak rovidideig szuntette meg. Utana vissza kiujult. Neha viszket,szur ...feherszinu folyas olykor kremes,neha vizsgeru de mindig nagyon bo. Kb ezek a tuneteim vannak, mindigis tisztaba voltam ezzel a problemammal ezert babat csak akkor szerettem volna mikor sikerul kigyogyulni. De sikerult a baba nagyon boldog voltam de sajnos oromom csak a 9.hetig tarthatott :( missed ab lett a vege elhalt sajnos. Szerintem 100000x hogy e miatt a problemam miatt tortent :(
2016. aug. 18. 12:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom!!! Nekem hüvely égés volt,ami hol jobban hol kevésbbé jött ki,de végig kísérte a tehességet..Én is úgy gondolom hogy ez volt a baj!! Keress egy jó nőgyógyászt..Kérj teljes körű kivizsgálást.Citológia,Kenet ,stb...Most én is ezt teszem!!! :(
2016. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseged,mindenkepp azon leszek,hogy ebbol a helyzetbol ki tudjak mihamarabb kerulni. Nem szeretnek meg egy babat elveszteni,e miatt,mert csak ez lehetett az oka !! :(
2016. aug. 18. 14:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem az volt az ok. Az ilyen jellegű fertőzés akkor okoz gondot, ha "felszáll", így vetélést okozhat. Vetélést, és nem magzat elhalást. A kettő nagyon nem ugyanaz. A vetélésnél magától megindul a "kiürülés", magzatelhalásnál meg észrevétel nélkül nem fejlődik tovább, és művi úton kell eltávolítani. A kivált okok is teljesen mások lehetnek.
2016. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van!

Én rákérdeztem a nőgyógyásznál, hogy lehet fertőzés, gomba az elhalás hátterében. Azt mondta nem, mivel ebben az esetben maximum beindult volna a vetélés, de nem hal el az embrió. Itt elhalásról van szó, amit semmiképpen sem okozhat fertőzés, gomba.

2016. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat akkor mar else tudom kepzelni se hogy mi okozhatta :/
2016. aug. 23. 06:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Nézd, sajnos sokakkal megesik az ilyen. Ha nézegeted itt gyakorin a hozzászólásokat, elég sokan írják, hogy átmentek ezen. Nem jól fejlődött, osztódott, valami nem volt vele megfelelő azért halt el. De erről tényleg nem a hüvelygomba tehet, bármilyen kézen fekvő is azt hibáztatni. Próbálj túl lenni ezen, legközelebb minden rendben lesz.

Szedjél majd vitamint, meg persze ettől függetlenül a gombát is jó lenne kikezelni. Nem tudom próbáltad-e már a bőr-és nemi beteg gondozót, igaz nem nemi betegség, de ott is foglalkoznak ezzel, és azért jobban értenek hozzá, mint a nőgyógyász.

2016. aug. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem probaltam meg

Masik babat meg felek bevallalni en nemtudom hogy birnam lelkeleg azt hogy ugyanazon ismet atessek :(

2016. aug. 23. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!