Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Abortusz után mennyi idővel...

Abortusz után mennyi idővel kéne újra menstruálnom? Már 5 hete volt a műtét és még mindig nem jött meg.

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab-om volt, az technikailag ugyanaz. A doki szerint 4-6 hét a normális a következő mensiig. Nekem pont egy hónap múlva, 30 napra jött meg. 5 hét szerintem simán belefér.
2016. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Missed ab után 42 nap volt.
2016. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
missed ab után 6 hét telt el nálam :)
2016. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 barby1991 válasza:
Missed ab - om volt és 7 hétre jött meg .... Nekem a dokim azt mondta , hogy 4-8 hét között vàrható szóval még a tiéd simàn belefér ...
2016. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, kb. 4-8 hét között, változó.
2016. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ha beteg vagyok van hogy teljesen kimarad. egy abortusz rendesen belenyúl a testedbe, szóval simán lehet hogy elmarad egy.
2016. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!