Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ahhoz hogy kiedruljon, hogy...

Kittyke777 kérdése:

Ahhoz hogy kiedruljon, hogy van-e sargatest elegtelensegem, milyen vizsgalat kell?

Figyelt kérdés
Pontban 12 hetesen elveteltem a dokim szerint a szovettan ezt nem mutatja ki, de en erre tippelek az idozites miatt, egyebkent semmilyen komoly bajom nincs ami miatt elvetelhettem volna, es nagyon vigyaztam egyszersem faztam fel, semmit nem emeltem, nem voltam kivanos es a csaladban senkinek nincs genetikai baja, szoval nem tudom hova tegyem a tortenteket.

#sargatest-elegtelenseg
2016. szept. 2. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Endokrinológust keress fel.
2016. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vérvétel. Nekem a terhességeimnél az volt pcos miatt, de a hüvely uh-n látszott hogynem.megfelelő a sárgatest. Valamint nekem a doki minkétszer a 10.hétig szedette az utrogestant-ot, aztán le kellett építenem fokozatosan a 11.hétig, azt mondta az első 10.hét kritikus.
2016. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyik legritkab elvaltozas a s tst elegtelenseg.

Sok mindenre rafogjak de valoban csak akkor igaz ha pl petefeszket kiveszik

2016. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondtak soha semmit az ulthrahang vizsgalaton, hogy milyen allapotu a mehnyalkahartyam, igaz teresen csak egyszer voltam u.h vizsgalaton.
2016. szept. 3. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!