Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet sárgatest elégtelenségem...

Lehet sárgatest elégtelenségem? Tapasztalatokat kérek!

Figyelt kérdés
van már két gyerekem 12,9 évesek..viszont a jelen párommal már évek óta együtt vagyunk és sajnos nem jött még közös baba!(neki nincs gyereke)viszont mostanában kezdtem a görbémet vezetni és figyelni a ciklusaim,de rájöttem,hogy a hőm alapján sárgatest elégtelenségem lehet,mivel ovu után pár napig van magasan(37 fok)a hőm és utána leesik és nem is megy fel..lehet évek óta így élek csak nem figyeltem..kérdésem az lenne,hogy attól,hogy van már gyerekem még kialakulhatott ez az elégtelenség? mi fajta gyógyszerek vannak rá? amúgy a menszim évek óta kevés és rövid..ez is tényező lehet?
2010. márc. 16. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] itt találsz olyan görbét aminél ez a probléma.
2010. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tapasztalatok??
2010. márc. 28. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!