Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Reménykedhetek még? Mult...

Reménykedhetek még? Mult héten a doki petezsákot és benne embriót látott, ma voltam ismét uh-n,10mmx12mm petezsák, benne szabályos szikhólyag,2 hét mulva kontroll.

Figyelt kérdés
Lehet a mult héten elnézte a doki. Utolsó mensestől számitva 6+3 hét, viszont ma a doki visszamìnősitett 4 hetesnek.
2016. szept. 9. 16:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltál orvosnál azóta?

2016. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Szia! Igen kedden voltam azt mondta a doki hogy petezsák és szikhólyag és mintha látna embriót, de azt mondta szerinte elhalt terhesség... Tegnap is elmentem magándokihoz hogy megtudjak valami biztosat...

Eredmény: embrió szivpulzálással. Kicsit lassabb a szive ( 100 alatt) ezért 2 hét mulva vissza kell mennem...

2016. szept. 16. 06:40
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

jajj Istenem, akkor még mindig bizonytalanságban vagy... :/

De légy pozitív, szugeráld a kicsit, hogy erősödjön!

Drukkolok nektek nagyon, ha lesz időd, örülnék, ha megosztanád velünk, hogy hova alakultatok.

Szorítok!

2016. szept. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem aggodom, mert ha nagyobb baj lenne akkor talán nem várna a doki 2 hetet, és gondolom a rengeteg idegeskedés sem tett jót a babának. Igyekszem megnyugodni és sokat pihenni és akkor remélem minden rendben lesz...
2016. szept. 16. 13:19
 15/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy vagytok azóta?
2017. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Lehet már nem fontos a válaszom, de azóta missed ab lett a vége....Elhalt a babó a 10. héten...
2017. ápr. 13. 17:12
 17/18 anonim válasza:
Sziasztok! Igaz már régen nincs itt mozgás,de hátha... Én most pont ugyan ebben a helyzetben vagyok.Volt baba nincs baba.Petezsák nőtt 23mm,szikhólyag maradt 2,2 mm és teljesen kivagyok,mert tünetem,hőm minden meg van.terhestesztről leugrik a mádodik csík.Azt hogy hány hetes vok talán már nem is tudom,mert doki szerint 7+ 4 -nek kellene,de sztem jó ha van 7,mert mensi előtt pár nappal fogant és a ciklusom 30-35 napos.Most majd műtét előtt még elmegyek másik dokihoz is,jövő péntekig van haladékom.Bízok a csodában,még ha reménytelennek is tűnik.Annyi mindent hallani...
2019. okt. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Elvetéltem sajnos.
2019. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!