Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13x6 mm petezsák szikhólyaggal...

13x6 mm petezsák szikhólyaggal, kontroll április 4-én. Az orvos azt mondta, hogy minden rendben, de a neten meg azt olvasom, hogy ez szabálytalan petezsák.5+5 hetes vagyok szerintetek? Ráírta a papíromra, hogy terhesség bizonyított.

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 14:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még az van a papíron, hogy sárgatest 36x28mm, ez jó méret?
2016. márc. 22. 14:27
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

petezsák méretét, hogy jó-e úgy tudod kiszámolni, hogy a 4. héttől napi 1 milit nő, így a 13mm-es petezsák 5+6 napos terhességnek felel meg, ami jó ugye. Mint az orvos is mondta, minden oké.

Egyébként nálam 7 hetesen olyan volt a petezsák, mint a hurka, a sarokban meg ott a pici. Ha gond lett volna, a doki mondta volna.

2016. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a precíz választ, teljesen megnyugodtam! :-)
2016. márc. 22. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Nalam a 13.6mm petezsaknal a doki 5+2 napos terhessegnek itelte meg, valojaban 5+4 voltam.


A petezsak 5 hetesen 10mm utana napi 1mmm-t no, tehat elvileg 19mm petezsak 6+2 naps terhesseget jelent.


Elozo terhessegemnel 6×8mm volt a petezsak 6+4en, sajnos elment, pediglett benne embrio... A doki azt mondta csak kesobb fogant, bar en tudtam, hogy nem...


Ha kontrollon azt latjatok fejlodik a petezsakvaloszinuleg nincs baj, de ha nem....

2016. márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!