Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Másfél héttel missed ab után?

Másfél héttel missed ab után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szept.1-jén volt missed ab műtétem. Pár napig vérezgettem enyhén, aztán elmúlt. Tegnap reggel menstruációs görcsökkel ébredtem, és elkezdtem vérezni, majd elmúlt, és most ismét ez van, csak épp este. Erősen vérzek, és menzeszes görcseim és tüneteim vannak. Létezik, hogy megjött volna? A vér mennyisége is olyan. Holnap estére van időpontom a nőgyógyászomhoz, addig már nem szívesen mennék sürgősségire idegen emberek kezei közé, ha nem muszáj.


2016. szept. 11. 21:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Jó, persze én is tudom, hogy ez nem menzesz, csak nagyon nem jó... :(
2016. szept. 11. 22:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is megerölteted magad akkor újra vérzel. Én is így voltam kb.2 hétig. A biztonság kedveért menj dokihoz, de elvileg normális ez. Sajnálom :-(
2016. szept. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs lázad, a távozó vér nem kifejezetten bűzös, akkor ráérsz a dokidhoz menni.

Ez még biztosan nem mensi. Nekem a műtét után 20 nappal volt újra kevés élénk piros vérzés, azt hittem, az már az. Nem mensi volt az sem, mert 30 nappal a műtét után rendesen megjött.

Sajnálom, ami történt! :((

2016. szept. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hát, igen, elég hamar vissza kellett térnem a normális életbe... Ma amúgy is mentem volna a nődokimhoz, szóval vele megbeszélem a dolgokat azért, csak este nagyon görcsöltem, pedig se a vetélés kezdetekor, se a műtét előtt-után nem volt ilyen.

Persze mindeközben alig várom, hogy újra megjöjjön - siettetni nem lehet, nem is akarom, de várom nagyon, hogy elindulhasson a visszaszámlálás. :)

2016. szept. 12. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!