Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruáció előtt másfél...

Menstruáció előtt másfél héttel-időnkénti-barnázás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Eléggé változóak a ciklusaim, de elvileg 07.02-án kellene megjönnie. Viszont 20-án és 22-án szex után volt kis barnázásom, aztán meg 25-től egyfolytában(amikor is vérvétel alapján 70 nmol/L körüli volt a progi szintem.) Eleinte főleg csak reggel, most már egész nap és csak papíron látszik. Ilyen még sose volt, és nagyon zavar. Tesztelni még nem akarok, mert túl korainak tartom.Szerintetek meg fog jönni?

2016. jún. 27. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A progi szinted jó, attól nem lehet.

Lehet, h meg fog jönni, de az is lehet, hogy baba lesz ebből.

Majd kiderül! Tesztelni szerintem is korai még.

Drukkolok, és majd írd meg, mi volt.

2016. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elmúlt a barnázás és nem jött meg rendesen. Szerintetek mikor teszteljek?
2016. júl. 1. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamennyi vérzés van?

Szerintem ma tesztelhetsz, ha mára nem várod.

Majd írd meg, mi lett!

Drukkolok!

2016. júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még nem teszteltem, mivel rendszertelenek a ciklusaim. Így biztosra akarok menni. Majd holnap reggel.

Rendes vér nem jött, csak 1-2 nap volt a WC-papír rózsaszínes, de azon kívül csak barna volt. Csak tisztaságit használtam, de volt, hogy még azon se látszott semmi.

2016. júl. 4. 12:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Reggel teszteltem. Halvány pozitív,de még nem akarok örülni, na jó azért kicsit örülök :) Majd még csütörtökön megint csinálok. Viszont most vagyok a 38. cn-on. Mikor menjek orvoshoz?
2016. júl. 5. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!