Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy van az hogy UH alapján...

Hogy van az hogy UH alapján másfél héttel idősebb a baba, mint a menses szerinti idő?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, menses szerint vagyok 7+5 napos, s ma UH-n meg mondja a doki a CRL:23 mm, és 9+0-hetes terhes vagyok, az meg hogy lehet?

Mondjuk a ciklusom is rövid, mert 23-24 napos csak, de úgy-e ez nem gond?



2015. dec. 3. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Korábban volt peteérésed, ergo korábban is fogant. Ennyi.
2015. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már miért lenne gond! Annyi mindenért lehet aggódni a terhesség során, ez pont olyan dolog ami miatt egyáltalán nem kell.

Az én babám is embrió korában még 1-1,5 héttel nagyobb volt. 1 héttel korábbra tippelték a születését még a 12. héten is. Aztán fokozatosan lemaradt és most már csak 2 nappal tűnik idősebbnek. Nekem is rövidek a ciklusaim, korábban van ovum, hamarabb fogant, ennyi. :)

Inkább örülj, hogy minden rendben van!


37 hkm

2015. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hamarabb fogant, amire azt hitted, hogy menzesz, annál pedig vagy csak részleges méhnyálkahártyaleválás volt, vagy más oka volt. Normál menzeszed volt? Piros színű, nem barnás? Ugyanannyi ideig tartott, mint szokott? Ugyanakkor jött meg? De mégha teljesen ugyanolyan is volt, elő szokott fordulni, hogy egyszer-kétszer még megjön.
2015. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg 2,5 héttel kisebb,mint a ciklus szerint lenne mert később fogant kb a mensi hetében volt a beágyazódás,33 naposak a ciklusaim,minden rendben azt mondta a doki,nem 8 hetes csak 5 hét 5 nap kb. Nem kiszámítható 100%ra mert nem csak középidőben lehet teherbe esni.
2015. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3as, hát jó kérdés hogy milyen volt... nem emlékszem rá hogy furcsa lett volna, meg nem is nagyon törödtem vele, hogy megjegyezzem, bár emlékszem a fiamnál is első hónapban "menstruáltam", s azt viszont onnan tudom, iszonyat mód görcsöltem, egész levél rubophen sem hatott, s utána már nem jött meg, s a doki mondta hogy akkor is mennyivel idősebb a baba, majdnem 1 hónappal, s igy mondta akkor azért véreztem
2015. dec. 3. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor rejtély megoldva:) ezek szerint az már nem a rendes menzeszed lehetett. Van ilyen.
2015. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!