Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ilyenkor mindenképp elvégzik...

Ilyenkor mindenképp elvégzik a műtétet?

Figyelt kérdés
Sajnos elvetéltem kb 5 6 hetesen. Doki azt mondta ma feküdjek be meet csinál egy egészségügyi kaparást. Viszont már alig vérzek. Ilyenkor gondolom műtét elött megvizsgál és ha nem lát már semmi maradványt, tehát teljesen felszívódott magától akkor is megcsinálja a műtétet?
2016. szept. 13. 05:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem.
2016. szept. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha bemész megcsinálja, ez a mániájuk. Egy vetélésnél nem 2 nap alatt ürül ki minden. Nálam úgy volt, hogy azt mondta a doki, lát még valamit, maradjak, kaparás. Néztem nagy szemekkel, hogy miért nem várjuk meg, míg magától lezajlik? Természetesen nem maradtam, saját orvosomhoz mentem vissza uh kontrollra, minden kiürült magától. Jó, hogy megvártam, ha a nagy része lezajlott fölösleges a műtét, csak kontrollálni kell. Mondhatsz egyébként nemet!
2016. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az orvosok sem jókedvből csinálják.

Ha szépen kitisztul akkor nem fog megműteni.

Én decemberben vetélésem el, szombaton este bementünk az ügyeletre, elmondtam hogy.kb. 6 hetes lehetek, végzek, megnézett aztán vérvétel megvártuk az eredményt. Közölte hogy hétfőn kontroll, vigyek cuccot, ne egyek, úgy készüljek ha nem tisztul ki teljesen akkor megműt.

Szerencsére akkorára teljesen kitisztult, vérzés is csak minimális volt.

Ne aggódj legközelebb minden rendben lesz.


34 hkm

2016. szept. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,hogy keress egy másik orvost,aki megvizsgál.
2016. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
* vérzek
2016. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elvileg nem kell, hogy megmutsenek, ha kitisztult a mehed.

Nekem volt olyan vetelesem, ahol nem indult meg magatol a dolog, de az mar 11 hetesen volt 9 hetes meretu embrioval, itt kellett a mutet.

Viszont volt egy masik is sajnos, fiatalabb terhesseg volt, elveteltem termeszetes modon. Utana masfel hetet vartunk, kozben ketszer ultrahangoztak, neztek, hogy tisztul-e a mehem rendesen es mivel valt le a mehnyalkahartya ugy, ahogy kellett, igy nem volt mar kuret.

Gondolom orvostol, korhaztol is fugg, de itt nem mutenek, ha felesleges.

2016. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Múlthét elötti szombaton voltam ügyeleten mert véreztem majd vasárnapra a méhnyálkahártya is távozott több napig nagy darabok. Tegnap és ma is alig van már vérzésem.
2016. szept. 13. 09:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Mikor azt mondta menj be kaparásra csinált ultrahangot? Ha nem, akkor keress másik orvost, ha igen, akkor biztos látott valamit.
2016. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen aznap, azaz múlthét csütörtökön csináltak uh-t. Túl vagyok a műtéten, elött nem csináltak uh-t
2016. szept. 13. 17:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Következő terhességnél keress másik orvost, mert ez akkor nem eléggé alapos.
2016. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!