Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » SOS! Ilyenkor mi a teendő,...

SOS! Ilyenkor mi a teendő, így mindenképp megbüntetnek?

Figyelt kérdés

Az van, hogy beléptem a felsőoktatásba és lejárt a régi diákom és egy papírral kell szaladgálnom az ideiglenessel. De eltűnt... és pont ekkor találtak meg az ellenőrök. Mivel a kth zárva van már ezért újat sem sikerült kapnom, amit bemutathatnék, hogy van diákom.


Azt elfogadják, ha bizonyítani tudom, hogy készül az új diákom papírral és, hogy egyetemista vagyok vagy mindenképp rámhúzzák a 16ezret?


19/F



2015. dec. 18. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

1. Kérj bármilyen pecsétes papírt a sulitól,hogy van tanulói jogviszonyod,hátha elfogadják.


2. Kérj bármilyen pecsétes papírt a sulitól,hogy van tanulói jogviszonyod és csináltass ilyet. 30 perc alatt kész és több utazási cég elfogadja idehaza is! A BKK 100%.


[link]

2015. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, ahogy írtam hogy a kth zárva, ahol ezeket ki tudnám kérni :(( És ma estig van csak időm. A hallgatói jogviszonyos papírom viszont scannelt verzióban van, mert a szociális támogatásnál is kellett. Azt tudom kinyomtatni esetleg.
2015. dec. 18. 13:39
 3/10 A kérdező kommentje:
update: nem már az sincs a gépemen fenn...
2015. dec. 18. 13:47
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Énszerintem elfogadják! Most úgy is 7 vége van állt ban 3 munkanapon belül lehet intézkedni!
2015. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az hogy négyes szerint elfogadják nem jelent semmit, kell egy másik ideiglenes.
2015. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A diákigazolvány igénylési lapod meg ilyesmi nem fogja meghatni a kallert.
2015. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nyomtasd ki a neptunk rendszerből hogy aktív féléved van!
2015. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"nyomtasd ki a neptunk rendszerből hogy aktív féléved van!"



Ez jó ötlet! Ezzel csináltathatsz az 1. által belinkelt nemzetközit,az valóban ott helyben kész és sok helyre jó!

2015. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2 munkanapod van bemutatni. Ha ma történt az eset, akkor még jövő héten simán tudod rendezni. Gondolom a BME KTH-ról van szó, még jövő hét elején is kinyitnak, szóval tudsz kérni papírt.
2015. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez kellemetlen. Az új papír ugyanis már a büntetés időpontja után kerül kiadásra, tehát azzal aligha tudod bizonyítani, hogy aznap volt érvényes igazolásod és nem csak a büntetés csökkentése miatt akcióztál.
2015. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!