Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mikortol szamitsam a ciklus...

Mikortol szamitsam a ciklus kezdetet a vetelestol vagy a missed ab mutettol?

Figyelt kérdés
Augusztus 30an veteltem el ami par napig napig tartott azt hittem minden kiurult de ra egy hetre a kontrolon kiderult meg maradt bent egy kis szovet maradvany igy szeptember 9 en missed ab mutetem volt. Ebben az esetben honnan kell szamolnom a ciklus kezdetet?

2016. szept. 19. 08:06
 1/9 A kérdező kommentje:
9 hetes terhesseg volt 😔
2016. szept. 19. 08:07
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha ujra megjon a menstruaciod. 3 honap mulva lehet ujra probalkozni.
2016. szept. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a történteket. Most fölösleges ciklust számolnod, mert először be kell állnia normálisan. Majd a következő vérzés első napját veheted cikluskezdésnek.
2016. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom. Igazabol csak az erdekelne mikor fog megjonni megint mert rendesen elveteltem inkabb egeszsegugyi kaparas volt a mutet. Normalisan 26 naposak a ciklusaim. Tavaly volt egy 5 hetes spontan vetelesem ott 31 napra jott meg a vetelestol szamitva. Elso mensi utan mar probalkozni szeretnek.
2016. szept. 19. 08:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is nézi az ember ez egy beavatkozás volt, aminek a hatását nem lehet kiszámolni. Szervezete válogatja mikor fog megjönni. Nincs rá szabály.
2016. szept. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
En fel eve estem át missed abon.nem fejlodott es elindult a veteles.engem megmutottek 25.en majusban es ra ot napra megjott.de az rövidebb volt azt mar ciklusnak szamoltam.es igy is volt mindennhonapba 30 an megjott. most meg ma tartok uh ra mert elvileg teherbe estem.mindennjel arra utal.es erzes.remelem ossze jott.remelem ki tudtad heverni nagyjából de ezt egy anyuka soha sem tudja elfelejteni.tudom h mit erzel.sok erot egeszseget kívánok
2016. szept. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Eselyes, hogy ujra elvetelsz, ha ennyire nem tudsz varni.
2016. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a mutettol szamitsd.

Nekem is úgy volt áprilisban, hogy már napokig ment a vérezgetés, mire elvégezték a műtétet.

Megvártam az első mensit, utána már nem védekeztünk, a harmadik ciklusban jött össze újra. Most minden rendben, 16 hetes a baba.

Tudod a vetélések okait? Én már elmennék vizsgálatra. Egy vetélés lehet véletlen, de kettő?

Most persze, hogy minél hamarabb újra babát szeretnél, még nagyon friss a fájdalom és a veszteség. Sok erőt ennek az elviseléséhez!

De fontold meg, hogy utànajársz a dolgoknak.

2016. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolso elotti gratulalok. Nekem a mutet utan kb 3 napig volt verzesem az is nagyon keves es azota inkabb pici barnazas van de szinte semmi. Hat kivancsi vagyok az elso rendes mensit mindenkeppen megvarom es utana meglatjuk mikor sikerul. 2 het mulva megyek megint kontrollra es megnezik mi lehet a baj talan progeszteron alacsony ezzel mar volt korabban problemam. Ebben az evben meg utoljara adok eselyt a babanak es ha nem sikerul jovore mar nem akarok probalkozni nem vagyok mar fiatal sajnos😔

3 eve varunk ra tavaly ez a veteles es ra 1 evre most sikerult es ez a baba sem maradt velunk. A ferjem mar feladna de en nem tudom meg ezt a 3 honapot meg megadom magunknak.

2016. szept. 19. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!