Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után mikor...

Missed ab műtét után mikor lesz negatív a terhességi teszt? 8 hetes terhesség után mikorra "kell" kiürülnie a hormonnak?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12. Heten volt es a mutet utan 2 hettel meg nagyon halvany pozitiv volt a teszt. Utana mar nem csinaltam tobbet, de max egy het mulva mar biztosan negativ lett volna, mert mar akkor is igen halvany volt.
2016. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem 11 hetesen volt a műtét, de akkor már 2 hete nem élt a baba.

Viszont nagyon erős terhes tüneteim voltak még a műtét után is napokig.

18 nap telt el. Csináltam egy tesztet, mert az orvosom mondta a kórházba, hogy csináljak majd, és pozitív lett.

Ezek szerint akkor ez még normális ilyenkor.

Jövőhéten megyek kontrollra. Előtte csinálok még egyet.

2016. szept. 24. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 8 héten volt a műtét.

3 hét múlva teszteltem negativat.

2016. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ma 3 hete volt a műtét.

Újra teszteltem, és még mindig pozitív.

Halvány, de egyértelmű pozitív.

2016. szept. 28. 05:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mondd el ezt az orvosnak a kontrollon.

Már ki kellett volna ürülnie a hcgnek.

Terhes nem lehetsz újra esetleg?

2016. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem voltunk együtt a műtét óta. Biztos, hogy nem újabb baba.

Még vérezgetek is kicsit.

Holnapra van időpontom az orvosomhoz.

2016. szept. 28. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondott a doki?


Lazom mar egy honapos a kerdes de azert leirom nalam ,hogy volt. Hatha valakinek segitek vele.

Nekem par hete penteken delelott derult ki ,hogy missed ab ,9hetes voltam,minimalis barnas maszattal mentem be.(Elotte hetfon voltam uhn ott meg jol lathato szivmukodes volt). Pentek du.-tol erosen verezni es gorcsolni kezdtem->beindult a veteles,szombat mutet.Kedden meg epphogy lathato halvany pozi volt a teszt. Kb. egy hettel utana mar negativ.

2016. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!