Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem jött meg a nem várt,...

Nem jött meg a nem várt, Szept.7. én. Átlag 28 napos ciklusaim vannak, ez már a mai nappal bőven meghaladja. Mai reggeli első vizelet tesztem negativ. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Már a cicim se fáj nagyon, csak mikor megnyomom, de még meg se duzzadt egy picit se. Néha érzek feszülést az alhasamban, meg szúrkákat és néha szoktam émelyegni is. Folyásom kevés krémes. Nem tudom már mi lehet, mert a tesztem meg negativ. Teljesen tanácstalan vagyok, pedig jó lenne már pozitivat tesztelni. Járt már valaki hasonló cipöben? Már lassan 1 éve próbálkozunk, eddig sikertelenül. Totál el vagyok már keseredve, hogy semmi tünetet nem vélek felfedezni magamon, ami biztató lenne hogy végre sikerült. Voltunk vizsgálaton is, mindent rendben találtak mind kettönknél. Lehetséges hogy még is csak sikerülhetett?

2016. szept. 13. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy később fogant néhány nap múlva ismételd meg a tesztet. De van hogy csak úgy csúszik pár napot de az is előfodulhat hogy ki marad egy hónap.. Nem kell ennyire rá görcsölni..
2016. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Milyen tesztet csináltál? Nekem az X-epilesen nem látszott, pedig egy hétig minden reggel teszteltem. Aztán a Rossmannos Facelle teszten délután kijött a 2 csík. De van akinek a teszt nem mutatja ki, csak vérvétel. Drukkolok. Majd írd meg mi volt.
2016. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Sosem maradt még ki nekem 1 hónap sem, mindig 26-28-29 naposak a ciklusaim igy közel a 30-hoz, nekem már jó régen beállt a mensim....2 naponta tesztelést meg hülyeségnek tartom és felesleges pénz kidobásnak.És én nem görcsölök rá hozzá teszem. De azért köszi a válaszod.


Második válaszolónak: Igen, X epil és facelle is meg volt már, 3 negativ teszten vagyok túl.

2016. szept. 13. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Èn az első tesztet 5 nap kèsès után csináltam, az negatív lett. Mivel nekem sokszor kimaradt így a következővel vártam 3 hetet az már egyértelmű pozitív lett. :) Várj még egy kicsit szerintem is és ha nem jön meg akkor tesztelj újra. Sok szerencsét:) 27 hkm
2016. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, bár nem tudom honnan gondoljátok hogy még meg fog jönni. Már több mint 1 hete nem jött meg és semmi jele hogy megjönne, amúgy sem késett sosem a mensim... Ez kizárva! Lehet csak még túl kevés a hcg-m...
2016. szept. 13. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Biztos h maskor is kesett már, most is lehet h csak kesik.:(

2016. szept. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jelentem, én vagyok a legboldogabb mert ma reggel POZITIVAT teszteltem!!!!!!! :D :) :) Köszönöm mindenkinek a válaszait és a drukkokat! :) Minden jót nektek és rengeteg kisbabát!
2016. szept. 15. 16:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Istenem. Szupeer!! Grat
2016. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Petras020 válasza:

Olvasva a kérdést, mintha én kérdeztem volna 😊 ugyan ebben a helyzetben vagyok. Tegnap kellett volna megjönnie, de semmi görcs ahogy az mindig, de mindig van. Húzódik, nyilal,szúrkál a hasam. A reggeli tesz ma reggel negatív volt. Türelemmel várom a fejleményeket 😊

Kérdező; hatalmas gratuláció😍

2016. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!