Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szörnyen görcsölök. Baj...

Szörnyen görcsölök. Baj lehet? (M. Ab) Másnál ez, hogy volt?

Figyelt kérdés

2hete volt egy missed ab műtétem. 5napja görcsöl a hasam de olyannyira,hogy csak na. Mint egy nagyon erős menstruáció.

Algoflex-m-et szedek ha beveszem elmúlik.

Felhívtam pár napja az orvosom,azt mondta ha más panaszom nincs egyem a gyógyszert ez attól lehet,hogy összezárt a méhszáj és nehezen tisztul.

De én úgy gondolom 5napig ilyen szintű folyamatos fájdalom márpedig nem oké.

Kértem időpontot ma tőle hétfő a legközelebbi,hogy rendel.

Felhívtam a korházat hátha november a legkozelebbi idopont. Hívtam más magánorvosokat szintén hétfő. Várjam ki akkor hétfőig vagy sürgősségin üljem ki a sorom?

Köszönöm a válaszokat,zöld kéz megy!


2016. okt. 13. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék a sürgősségire. Bár nem volt még soha missed abom, de az biztos, hogy öt nap után már múlni kéne. Területi kórház nőgyógyászata.
2016. okt. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztk-s nőgyógyászat? Akut eseteket fogadnak. A sürgit azért nem ajánlom, mert elküldenek nőgyógyászatra onnan, és lehet megoldást nem is kapsz. Szakorvost kéne keresni inkább.
2016. okt. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászati ügyeletre menj!

Nekem volt sajnos ilyen műtétem, és nem normális az erős fájdalom. Lehet, hogy nem sikerült teljesen kitisztítani a méhed, nézzék meg uh-n.

2016. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bementem a kórházba,nincs bajom elvileg. De azért elmegyek a magándokimhoz mert a kórházban egy uh-ot sem csináltak.
2016. okt. 14. 11:04
 5/5 barby1991 válasza:
Nekem is volt missed ab műtétem, de nekem a műtét utàn kb két napig görcsölt a méh összehuzodàs miatt .... A kórhàzból viszont ugy engedtek haza , hogy ha több napig görcsölnék azonnal menjek vissza mert vagy maradt még valami szövödmény vagy gyulladás de az làzzal jàr :/
2016. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!