Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5 hetes terhes vagyok, görcsöl...

5 hetes terhes vagyok, görcsölök és vérzek. Ez már vetélés?

Figyelt kérdés

Sajnos veletlen csúszott be a baba. :( Már van egy 2 éves kislányom. A párommal nem stabil a kapcsolatunk. Nagyon sok a stressz. A mai nap folyamán, délután óta folyamatosan görcsölök és kissé vérzek. Az egész hasam és a derekam, vesém fáj. Pici vér darabok vannak a wc papíron.

Mit tegyek ?



2015. dec. 4. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj be az ügyeletre.

Igen, lehet vetélés.


Egyébként voltál már orvosnál, megerősítették a terhességed? Ilyenkor még szívhang sincs.

2015. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet azonnal,látott már orvos??Mert ha nem akkor mèhenkivüli is lehet.
2015. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen már látott petezsákot a doki. És kb. 5hetet mondott.

Amúgy volt menstruációm November 13.- án, ezért nem gondoltam h terhes lehetek. De aztán mégis elmentem nődokihoz mert rosszul voltam.

2015. dec. 4. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a helyzetet...én is ilyen helyzetben voltam.
2015. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lelkileg nagyon megvisel. Sokat sirok/sírtam. Szerintem ezért vetélek.
2015. dec. 4. 17:54
 6/10 anonim ***** válasza:

bármi lehet. nekem 9 hetesen vérzett, görcsölt, a doki akkor mondta, hogy a kismamák jelentős részénél ez semmire sem utal, ennél több vérzéssel is maradtak meg embriók.


én viszont elvetéltem, befejezett, spontán vetéléssel.


tuti azonnal orvoshoz mennék, ügyeletre, vagy kórházba. én a vérzéskor azonnal mentem az sztk-ba, ahol a doki azt mondta, várjunk másnapig, hátha magától kilökődik/elmúlik a vérzés. Ha kibírhatatlan görcsöket érzek, menjek be kórházba. Másnap kilökődött az embrió, aztán elmúltak a görcsök, 3 napra rá a vérzés is.

2015. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az oké,hogy lelkileg nagyon megvisel,de voltál már DOKINÁL????
2015. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Már otthon vagyok. Megmutottek. Össze esett a petezsak és akkor elindult a vetélés ma reggel 9 -kor fel raktak laminariat és 16 órakor műtöttek. Nagyon sokat vártam. De már jobban vagyok. Köszi a hozzaszolasokat!

2015. dec. 6. 01:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Mielőbbi testi-lelki felépülést kívánok!
2015. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi.
2016. jan. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!