Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nektek már volt vetélésetek?...

Nektek már volt vetélésetek? Ha igen hogyan zajlott?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt, de ha ijesztő vagy szokatlan tünetet észlelsz, ne vacilálj, hanem hívd a dokit! (Ha ilyen okból kérdezed... ha nem, akkor bocsi az offért.)
2016. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szerencsére nekem nem volt még, csak érdeklődöm.
2016. dec. 6. 16:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt, ez a második terhességem.

Nehogy azt hidd, hogy az az általános, hogy bajjal végződik!

Bár én a kisfiamnál barnáztam, megijedtem, de progipótlás mellett minden rendben volt.

2016. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.☺
2016. dec. 6. 16:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy semmi tünet nincs, csak uh-n kiderül, hogy már nincs ott a baba. (Első trimeszterben.)
2016. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
9.heten hetfon uh minden ok- jol hallhato szivhang,bar picit kicsi a korahoz kepest. Ne aggodjak kesobb fogamt(amugy tenyleg). Penteken bementem,hogy megint barnazok nagyon minimalisan 6.heten mar volt ilyen ultrot kaptam ra. Uhn kiderult missed ab-lesokkoltam. Hazajottem ekkor mar elkezdtem verezni. Vegig zokogtam az ejszakat. Reggel egyre erosebben vereztem,kozepesen gorcsoltem,rosszabbra szamitottam. Inkabb a derekam fajt erosen.Lelkileg viszont azt mondtam nem birom ...korhaz->mutet.
2016. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szegényke. Nagyon sajnálom.😕
2016. dec. 6. 20:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt, a második terhességem. Volt szívhang már, aztán a 8.hét végén elkezdtem vérezni és elment. Azután született egy egészséges babám még.
2016. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt :'(.

9. Heten, amugy kb 5-6 hetesnek felelt meg a terhesseg.

Abbahagytam az utrogesztan szedeset, mert egyertelmuen latszott hogy elhalt a terhesseg. Masnap ejjel iszonyu fajdalom mellett veteltem el. Kb. 12 oran keresztul zajlott ugy este 10 es reggel 10 kozott...lelkileg volt nehezebb. Az iszonyatos fajdalom "jol esett". Abban az ertelemben hogy minden lelki fajdalmamat megeltem alatta. Ahogy mulott a fajdalom lelkileg is kezdett konnyebb lenni. Persze utana meg sok sok hetig nagyon nehez volt.


Szerencsere muteti befejezes nem kellett. Kitisztult magatol.


3 honapra ra sikerult ujra, most 21 hetes boldog kismama vagyok :)

2016. dec. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Nereida3 ***** válasza:

Igen, volt. Picit barnáztam, de nem volt görcs, egyáltalán semmi fájdalom. Szívhang egyáltalán nem volt. Viszont kétszer is mütöttek, mert elsőre nem vettek ki mindent, aztán begyulladt a méhem, és másik orvos vette észre, a sajátom nem... Hőemelkedés, vérzés...

Lelkileg rettentően megviselt. Barnázás lehet tünet, de nem feltétlen az. Másodiknál is volt, és nem volt semmi probléma. De kivártam a hat hónapot a következő teherbe eséssel. Gyakori sajnos.

2016. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!