Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után mennyi időre...

Missed ab után mennyi időre lettetek ismét terhesek? Minden rendben zajlott?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 17:35
 1/6 anonim válasza:

Engem is érdekel!

Hónap elején vetéltem el 9 hetesen!

2016. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szintúgy...

A héten, 8 hetesen.

2016. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Missed ab után ( 9 hetesen ) kivártuk a 3 ciklust, aztán a 2.hónapban sikerült.Fel a fejjel, bár tudom, hogy nehéz.
2016. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is volt 11 hetesen és nemrég teszteltem pozit.Mi 2 ciklust vártunk ki csak,azt mondta a doki minimum ennyi.Csak nagyon félek hogy nehogy megint baj legyen.
2016. jan. 3. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha minden rendben ment, terhes azonnal lehetsz, amikor peteérésed van (tehát már a műtét utáni első menzesz előtt is, ami azt hiszem a műtétet követően kb. 6-8 hét múlva esedékes), de 2-3 ciklust javasolt várni, mire ismét rendeződik a tested és a méhed újra készen áll majd egy baba ellátására.

Időben: mivel nem biztos, hogy egyből 28 napos ciklusaid lesznek, lehet még kicsit rendszertelenebb, a műtet után kb.fél évvel számolnék....

Ha legközelebb terhes leszel, az orvos valószínűleg ír majd fel a biztonság kedvéért megtapadást segítő hormont (pl. Uthrogestan).


Ha ennyire tudatosan tudsz viszont készülni, akkor érdemes elkezdeni a pároddal együtt már most egészségesen élni (nem dohányzni, kevés alkoholt/kávét inni, munkahelyeden nem stresszelni) és akár már a babagyártás elkezdésekor terhesvitamint szedni, igy gyorsabban összejöhet. Sajnos előfordul az ilyen, ne feszülj rá nagyon és minden rendben lesz a következőre!


Hasonló cipőben jártam, és ma van egy csodaszép kislányom!

Nektek is menni fog, sok szerencsét!!!!

2016. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó,köszönöm,hasonlóképpen tettem.Szedtem a Gravidat és a folsavat,2 ciklus után pozit teszteltem.Én az előzményekben mar szedtem Duphastont,most is elkezdtem,aztan meglatjuk mit hoz a sors.
2016. jan. 5. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!