Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy fogom ezen túltenni...

Hogy fogom ezen túltenni magam? Tönkrement minden! 18/L

Figyelt kérdés

Az egész egy hülyeség miatt volt.

Tetszett egy fiú,kavartam vele de mikor kiderült hogy van barátnője..

én bosszúbol a nő bátyjával kezdtem ki akinek szintén volt kapcsolata..

És teherbe estem tőle,de egyszerűen meg voltam huzatva és annyira örültem neki..

aztán 6 hét előtt elvetéltem..

az volt életem legszörnyűbb napja

senkivel nem osztottam meg a fájdalmam,csak az orvosom tud róla hogy volt egy vetélésem..

se anyumék,se a baba apuja senki..

nekem ez a baba volt a mindenem,és most hogy már nincs többé egyszerűen nem birok élni,minden este sirok,és csak arra gondolok én is inkább ne lennék most..

kihasználva,megalázva és mindent elvesztettem..

Hogy lehet ezt egyáltalán felfogni,hogy miken mentem keresztül??!

A baba apuja együtt van még mindig a nővel aki nem tud semmiről,boldogok.én pedig mindent elvesztettem.


2017. jan. 12. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Legközelebb majd nem r_banckodsz.
2017. jan. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Carragher_x ***** válasza:
93%

Szóval összegezzünk:

Rámásztál egy foglalt srácra, majd miután ezt megtudtad, ezért tönkre akartad tenni a teljesen vétlen barátnő még vétlenebb testvérének a kapcsolatát, sőt azzal hogy felcsináltattad magad, még az életét is. Szép...

2017. jan. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Anyám borogass... Hülye pitsa... Inkább az érettségire készülj, mert most kapaszkodj meg, hiába csináltatod föl magad a következő jött-menttel, a gyerektartásból még éhen halni se lehet. Nehogy azt hidd, hogy egyéjszakás apuka majd eltart. Hol élsz te?

Vagy most jön az a rész, hogy anyu meg apu kőgazdagok és majd ők eltartanak téged meg a pulyádat is életük végéig?

2017. jan. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Vagy kamu, vagy ismet egy buta 18 eves.


Nagyon megszaporodtak mostanaban...Semmi tartas, semmi esz.

2017. jan. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Én se értem az összefüggést. Azért akartál bosszútállni mert van barátnője? És mégis kinek a bűne ez szerinted? És kinek lesz rossz ha te a barátnő bátyjával felcsináltatod magad? Leginkább neked. Meg persze a batyjáék kapcsolatának nyilván annyi, de nekik semmi közük az egészhez.

Remélem kamu.

De ha mégsem akkor jó lenne ha fejlesztenéd az EQ-dat, mert ez félelmetes.

De ameddig nem sikerül inkább ne szexelj védekezés nélkül.

2017. jan. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Most iszonyatos gonosz leszek, pontozzatok le nyugodtan. Erre szokták felénk azt mondani, hogy a babának több esze volt, mint az anyának, és nem akart ilyen körülmények közé megszületni.

Te vagy megalazva és kihasználva? Saját magad hoztad ebbe a helyzetbe! Mások életével, erzelmeivel nem szabad játszani, mert visszakapod az élettől. Te még a saját embriodat is játéknak tekntetted.

Szomorú ez az egész történet,és nem a vetélés miatt.

2017. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Szegény ártatlan lány... Magadnak köszönhetsz mindent.
2017. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Gratulalok...majd amikor szerelmes leszel es a pasid teherbe ejt mas nöt jusson eszedbe te mit akartal es veletlenul se legyel majd megsetödve....mart amit adsz...azt kapsz!!!!
2017. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Adj hálát az Istennek, hogy a természet megoldotta. 18 évesen teljesen felesleges lett volna ilyen körülmények között egy gyerek. Nem tudom, miben reménykedtél, de nem, ha megszülöd a gyerekét, akkor sem választ téged, akkor sem ment volna vissza hozzád. Ez 1000%.


A másik, ami miatt hálás lehetsz, hogy nem neked kellett dönteni egy feltételezhetően beteg baba életéről, hanem a természet eldöntötte helyetted.


Életed legszörnyűbb napja nem ez volt, hanem az, amelyiken bemásztál egy nem független pasi ágyába védekezés nélkül. Tanulj belőle, és legközelebb ne bízd a véletlenre.


Üdv a való világban, kislány!

2017. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Karma,bitch.Vegyél egy játékbabát,szerintem úgyis azt gondoltad hogy a gyerekvállalás egy rózsaszín habos álom.Mire számítottál? Megszülöd a gyereket akit a pasi nyilván nem akar tőled MERT VAN BARÁTNŐJE AKIVEL BOLDOG ÉS TALÁN VELE TERVEZI MAJD,és menten a lábaid elé veti magát izzó szerelemre lobban irántad,eldobva a szerelmét, könyörögve hogy nevelhesse amiről egyedül döntöttél és még téged is a nyakába vegyen koloncnak? Na ne röhögtess.
2017. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!