Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet túltenni magunkat...

Hogyan lehet túltenni magunkat azon, ha nem olyan nemű a gyerek, mint amilyet szerettünk volna?

Figyelt kérdés

Én mindig is lányt szerette volna, de az orvos szerint fiú lesz. Párom örül, ő fiút akart, lányt nagyon nem. De én nem tudom elképzelni magam fiúval. Gyerekkoromban is csak lányok voltunk otthon, nagyanyám, anyukám, én, húgom. Nagyon nőies nő vagyok, és nem tudom elképzelni, hogy milyen lesz egy fiú.

Hogyan lehet túltenni magam ezen? Akiknek fiai vannak, elmondjátok, hogy mi a jó abban, ha fiad van?


2016. febr. 6. 17:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Előre sajnálom a gyereket.
2016. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
Ezt add örökbe és csináltass egy másikat, hátha az olyan lesz, ami neked megfelel. Vagy cseréld el valakivel, aki a lányának nem örül.
2016. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%

Remélhetőleg ha majd megszületik, akkor rájössz, hogy nem az a lényeg, hogy milyen nemű, hanem hogy a tiéd és nemtől függetlenül szeretni fogod.

Amúgy nekem is fiam van és örülök, hogy az van. És hogy mi a jó abban, hogy fiam van? Nem ez a lényeg! Az a lényeg, hogy gyereket szerettünk volna a férjemmel és van egy egészséges, életrevaló, szeretni való kisfiunk! Aki éppenséggel lehetne lány is, akkor is szeretnénk és jó lenne!

Amúgy a fiúk általánosságban véve sokkal anyásabbak, jó, nem mindegyik, de speciel a mi kisfiunk nagyon is az, apukájával is nagyon jó a kapcsolata, nagyon jól elvannak, de bármi gondja van, akkor anya a minden. És ez hihetetlenül jó érzés.:) És minden más is jó benne.

2016. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hogyha nem vagytok képesek normálisan válaszolni, akkor minek írtok egyáltalán?
2016. febr. 6. 18:02
 5/27 A kérdező kommentje:
Nyilván szeretjük, szeretem őt, csak azért mégis egy csalódás volt, főleg, hogy az egész terhességem alatt az első pillanattól kezdve úgy éreztem, hogy lány lesz.
2016. febr. 6. 18:03
 6/27 anonim ***** válasza:
40%

Nekem mindegy volt a neme, legalábbis azt hittem, de mikor kiderült, hogy lány, akkor teljesen meglepődtem, akkor jöttem rá, hogy valójában meg voltam győződve róla, hogy fiam lesz. Én meg fiús anyukának tartottam magam. Kellett pár nap míg megszoktam a gondolatot hogy lányom lesz, teljesen váratlanul ért. Vannak előnyei a fiúknak is:

- tudod öltöztetni tök cuki menő ruhákba, míg a lányoknak nagyon nehéz olyat találni ami nem egy habos-babos rózsaszín cukormáz tortára emlékeztet.

- Kevésbé nyavajgósak, de legalábbis nem vinnyognak, hanem másképp hisztiznek

- kevésbé érzékeny a lelkük

- általában anyásabbak is, míg a kislányos inkább apásabbak

- a lányok önállóbbak, könnyebben leválnak, a fiúk ragaszkodóbbak úgy vettem észre

- később is lesz erős férfi segítséged, aki védelmez is

- könnyebb a kakis pelenkából kipucolni :D

2016. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Mikor terhes lettem énis végig úgy éreztem,hogy lány lesz. Mikor közölték,hogy fiú hihetetlenül bodog voltam,de meglepödtem én is. Hidd el mikor már a kezedben tartod nem fogod bánni,hogy kisfiú lett. :)
2016. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

Szia.

Én is kislányt szerettem volna és meg is ijedtem amikor az uh-on közölték hogy kisfiú. Az volt az első gondolatom hogy "Úr Isten kukaca lesz, hogy fogom ápolni?" :) De ahogy kijöttem az uh-ról és mentem haza egyre boldogabb lettem. Most 27 hetes terhesen pedig totál bele vagyok zúgva :) Már nem az jár a fejembe hogy nem lehetnek majd csajos napjaink, nem taníthatom meg sminkelni, hanem hogy milyen vagány kis srác lesz belőle, milyen kis huncut lesz. Én szerencsés vagyok mert igazából percek alatt túl tettem magam azon hogy nem kislány. Rettentő boldog vagyok mert ő egy csoda és tök mindegy hogy mi lesz, ő az én csodaszép gyermekem lesz, aki nagyon boldog perceket fog okozni.


Ne mástól várj választ, engedd át magad az érzésnek, hogy ő ott van benned. Érezd őt a mozdulatait, tök mindegy hogy mi lesz mert ez csak egy plusz, a lényeg hogy egészséges legyen.


Hogy mi a jó abban ha fiad van? Minden!!!!

2016. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
Én egész életemben kislány akartam... s mikor közölte a doki hogy fiú... hát sirva fakadtam, teljesen kiakadtam. Olyannyira hogy nem választottunk fiú nevet, mert nagyon nem tetszett semmi. Aztán mikor bekellett feküdni szülés elött akkor választottunk nevet. Mikor megláttam egyből elfelejtettem hogy nem lány, szerelmes lettem :D
2016. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
17%

En is kislányt szeretnek,párom fiút! Bizonyára en is csalódott leszek,ha kiderul,hogy fiu lesz, de nem ez a lenyeg! :)

Egészséges legyen :)

Imádni fogod,hidd el,ha fiu,ha lány.

Mi 4en vagyunk lány tesok, en is csajok kozott nőttem fel. Talan ezért vagyunk jobban a kislányra. En csak 10hetes vagyok,de mindennel jobban varom a percet,hogy kiderüljön a neme. Barmi is lesz,O lesz a mindenem,ahogy neked is! :)

Hány hetes vagy? :)

2016. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!