Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Korai (6-7 hetes lennék, de...

Korai (6-7 hetes lennék, de még csak petezsák se volt) spontán vetélésnél meddig tart ez a baromi erős görcs?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 08:21
 1/6 A kérdező kommentje:

Tegnap jött meg, egész este baromi görcsöltem. :(

Endometrium 25 mm volt. :(

2017. febr. 4. 08:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát. ilyen esetben egy jó erős, darabos vérzés görcsök kíséretében eltarthat tíz napig. A görcsök az elején, aztán lassan enyhülnek. Nekem is volt részem benne. Kitartást és erőt kívánok a szenvedéshez, túl leszel rajta.
2017. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz mindenképpen menj el, ha még nem látott. Nekem nem ürült rendesen, műtét lett a vége. Fontos, hogy megnézzék, nehogy gyulladás legyen a vége valami ottmaradt darabtól.
2017. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Megyek majd hetfon megint meg hcg-t nezetni is, 2 naponta neztek uh-val is+vert is vettek, mert felmerult a mehen kivuli is.

Most mar picit jobb, de ejszaka meg reggel meg nagyon gorcsoltem.

2017. febr. 4. 13:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Tevedtem, semmivel se jobb. :S
2017. febr. 4. 16:48
 6/6 Yingtáó válasza:
Ilyenkor S.O.S. orvos. Én spirál mellett lettem terhes, majd spontán vetélésem volt. Kaptam rá 3 baromi erős gyógyszert, hogy ne legyen gyulladás, fertőzés. Ilyen esetben van doki, aki küretet csinál megelőzés kép. S nekem nem fájt, csak darabos volt, s előtte terhesség tünetei. Szerintem ezzel ne játsz. A doki, azért van, hogy segítsen.
2017. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!