Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Februar 12- en veszitettem el...

Februar 12- en veszitettem el a terhessegem, meg vereztem 5 napot! Meg nem jott meg a ciklusom! Mikor kellene megjonnie? A mellem nagyon faj!

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Altalaban 4-8 hettel a veteles utan jon az elso mensi, de akar tobb is lehet.
2017. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

na az igen aztan !!!! tehat akkor ha egyutt voltunk vedekezes nelkul , terhes is maradhatok ha nem tudom igy mikor jon meg

?

2017. márc. 16. 19:27
 3/5 A kérdező kommentje:
??? Fontos lenne
2017. márc. 17. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, terhes maradhatsz, epp ezert szoktak varni a veteles utan legalabb az elso menstruacioig es ezert javasoljak, hogy addig vedekezzen az ember.

Ez azert nem olyan nagy ido, nehany het az egesz es kicsit kipihenten, felkeszulve lehet belevagni az ujabb terhessegbe.

De ez neked mar minimum az 5. kerdesed, itt a veteles temakorben is volt mar, akkor is tobben leirtuk, hogy ez hogyan mukodik es hogy az orvosok is javasolnak minimum egy ciklus varakozast. De a teherbeeses rovatban is raktal mar fel kerdes(eke)t errol, ott is kaptal valaszt.


Elhiszem, hogy fontos, meg akarod, de az ilyen foku turelmetlenseggel lehet, hogy meg tavolabb kerulsz a babatol.


Ha nem vedekeztetek, akkor most nem tudni, hogy mi van, lehet hogy volt mar peteeresed, lehet, hogy meg csak most lesz. Max uh-n lathatna az orvos, hogy elotte vagy-e meg, vagy mar utana.

Lehet, hogy terhes lettel ujra es azert nem jon a mensi, de az is lehet, hogy nem vagy terhes es siman csak 8 hetre fog megjonni, vagy korabban/kesobb.

Ez meg nem egy rendes ciklus, nem lehet semmivel sem kalkulalni.


A nyit tehetsz, hogy hetente csinalsz egy terhessegi tesztet, ha pozitiv lesz, akkor menj el orvoshoz es megmondja hogy mi van. Ha nem, akkor nyilvan nem lettel ujra terhes es elobb-utobb jon a mensi, kezdodik egy rendes, komplett ciklus.


Minden jot neked.

2017. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megis jott
2017. márc. 19. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!