Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Decemberben volt missed ab...

Decemberben volt missed ab műtétem. Kb.8 hetes voltam. Azóta megjött 2szer a menstruációm pontosan. Most a 3. hónapban már nem védekezünk, ha összejön a baba, az bajt jelenthet, hogy nem vártunk több hónapot?

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent bajt, nem ezen múlik. Én 24 hetes ikerterhességet veszítettem, utána két küret is volt, egyik közvetlenül a szülés után, a másik 10 nap múlva bent maradt burokdarab miatt. A minimum három hónapot vártuk ki, első próbálkozós hónapban lettem terhes, majdnem pont egy évvel a vetélés után szültem. Nekem 3-6 hónap várakozást mondott a doki, pedig már nem kis terhesség volt két babával, nem missed ab.
2017. márc. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a harmadik ciklusban lettem újra terhes. Nekem eleve 2 hónap varakozast javasoltak. Szintén 8 hetes terhesség inkomplett vetélése lett műtéttel befejezve.

Semmi gond nem volt a terhességgel, sem a méhszájjal.

6 hete szültem.

2017. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és Gratulálok!!!
2017. márc. 26. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is most telik le a 2. hónap, de én még a biztonság kedvéért várok egy ciklust a próbálkozással.. Iszonyat lassan telik most a idő.

Sok sikert nektek!:)

2017. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük!!!
2017. márc. 27. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vártam ki missed ab után sajnos a 3hónapot és a következő terhességem sem maradt meg :/ aztán vártunk 5hónapot és most 35hetes kismama vagyok és minden rendben a picimmel. Persze nem törvényszerű hogy mindenki így jár de szerintem igenis érdemes kivárni a 3hónapot!!
2017. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!