Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed-abom lesz szerdán mire...

Missed-abom lesz szerdán mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Egy császárom volt eddig, a doktor azt mondta estére már haza mehetek ha minden rendben. Mit vigyek be?

És mikor próbálkozhatunk újra?


2017. ápr. 3. 17:36
 1/9 RickyPowa ***** válasza:
58%

Szia!

Bemész reggel a kórházba,felveszik az adataidat átöltöztetnek a kórházi hálóingbe,megkapod az ágyadat.Majd a nőgyógyászod behív a vizsgálóba és felrakja a tágítót mindezt érzéstelenítés nélkül ébren vagy.Nem ez a világ legkellemesebb érzése.De erről is hallottam vegyes tapasztalatokat.Majd eltelik pár órahossza tágulástól függ és betolnak a műtőbe ott kapsz infúziót és szépen elalszol itt már semmit nem fogsz érezni.Ez idő alatt elveszik a babát,nem írnám le hogy hogyan és a vákumot sem szívesen részletezném a te esetedben,mert nem felelőtlen tinédzser vagy te akartad ezt a babát.:(

Aztán ha vége van kitolnak te ekkor még alszol később ébredsz fel.És ha minden rendben van estére haza mehetsz.Amit vigyél magaddal papucs,törölköző,betét!!Úgy-e a doki mondta hogy ne egyél és csak max vizet igyál!Előtte legalább 12 órával.

Nem írtad hogy mi miatt lesz konkrétan,így csak azt tudom hogy 6 hétig nem ajánlatos a sex.De hogy mikor próbálkozhatok csak azt tudom kívánni tiszta szívből hogy minél hamarabb sikerüljön!!!

Remélem tudtam segíteni!

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok!!

30/N

2017. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

7+4 napos vagyok (mensi alapján 8) éd nem.fejlődik a terjességem. Csak 4mm embrió látszik pulzáció nélkül.

Sajnos 1,5éve vártunk rá és minnél előbb szeretnék újra próbálkozni...

2017. ápr. 3. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Szia. A méhszáj tágító felhelyezése számomra nem volt különösebben fájdalmas, két pillanat alatt megvolt, egy kis csípést éreztem. Maga a tágulás négy óra volt, és egyáltalán nem fájt nekem ez sem. Utána műtőbe toltak, és intravénás érzéstelenítőt kaptam. Attól egyből kellemes érzés fogott el, bár tompa voltam, de semmit sem éreztem, nem fájt semmi. Azt hittem sírni fogok az miatt, ami tesznek velem, ugyanis egész délelőtt sírtam, de érdekes módon nem tudtam sírni sem a műtét alatt, annyira kiütött az a cucc. A végén kitoltak a szobába, és pihentem picit. Mikor kezdett elmúlni a kábító hatás, kimentem a mosdóba, és betettem egy betétet, biztos, ami biztos. Egész délután fájt a fejem az érzéstelenítő miatt, de mivel volt már nőgyógyászati műtétem, így készültem : sok-sok kóla, és víz!! A koffein kiveszi, pontosabban kihajtja ezeket az altatás, érzéstelenítéshez használt szereket. Ezt ajánlom, különben másnap is fáj majd a fejed. A műtét napján, este hétkor haza mehettem.

Nagyon sok erőt kívánok neked és párodnak, legszörnyűbb dolog ez, ami vár rád - lelkileg. Mi is terveztük a babát, a 11.heti ultrahangon már nem volt szívhangja :(

2017. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 8 hetesen volt missed ab, de csak üres petezsák volt 2db. Engem délelőtt műtöttek, másnap jöhettem haza. Már szültem 2x, így nem volt tágítás.3 hónap múlva lehet próbálkozni ujra. szex 6 hét után. minden jót!
2017. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem fogsz infúziót kapni (csak ha gond van, akkor is utána), a fejfájás meg egyéni. Az enyém nem fájt. A tágító viszont igen, mintha tűket szurkáltak volna belém. A többiből semmit nem érzel.

Én nagyon véreztem utána, szülés után is használatos betétet vigyél, ne olyat, amint mensturációhoz használsz.

Ha reggel kell bemenned, du. saját felelősségedre hazamehetsz, kísérővel.

Ha volt másik kérdésed, az előbb válaszoltam rá, ha nincs és nem volt pulzáció se, akkor nagyon kicsi volt az a terhesség, szerintem megoldódna magától. Beszéld meg az orvosoddal, hogy megvárod. Én nagyon megbántam, hogy 10 hetesen (a 8. héten halt el) hagytam magam rábeszélni a doki által, lelkileg sokkal jobb lett volna, ha a természet elintézi.

2017. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Egyenlőre nincs bennem fájdalom nincs, pesszimista típus vagyok tudtam hogy benne van a pakliban. Szerencsére van egy kisfiam így talán könnyebb. Az bánt hogy most 4-5hónap kiesik és így is másfél évig készült szegénykém. Nem esek könnyen teherbe a kisfiamra és 2,5 évet vártunk :(

Meg hát félek a műtétől, hogy nehogy komplikáció legyen, mennyire borul fel a ciklusom stb...persze lehet majd egyszerre bukik ki belőlem...egyenlőre taetom magam..

2017. ápr. 3. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy érzed magad, kérdező?
2017. ápr. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm jól...

A tágítót jó kis küzdés árán sikerült felhelyezni. De minden más rendben ment,állítólag.

Tegnap este fájdogált a hasam,és olyan volt mintha kővel pakolták volna meg...ma már észre sem veszem , a pisi csíp egy kicsit.

AZ aggaszt hogy már alig vérzek...

2017. ápr. 6. 10:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi.

Ha nagyon aggódsz, hívd fel az orvost vagy ügyelet...de szerintem nincs baj.

Kitartást!

2017. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!