Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nem várt előtt 3 majd 2...

Nem várt előtt 3 majd 2 nappal teszteltem pozitívat, halványat, de egyértelműen ott voltak a csíkok. Utána nem jött meg, és újra teszteltem. Erősebb pozitívat. Terhes . Voltam? Vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap, 4 nap késéssel, pisiléskor egyszer csak vérezni kezdtem. Barna maszatolás, sötétbarna vérrel. Kevéssel. Azóta csak pisiléskor jön pici (pl: városban egy óra séta után teljesen tiszta maradt a betét).


Hasam szurkál, néha bal, néha mindkét oldalon. Együtt voltunk áprilisban, amióta letettem a fogamzásgátlót, majdnem minden nap, a fogamzásgátló naptáram alapján megadott ovulációkor is.


A vérzés miatt bementünk az ügyeletre. HCG 100. Azt mondta a doktornő a kórházban, később lehetett a fogantatás,mint számolta a nőgyógyász,akihez csak 24-re kaptam időpontot (utolsó menstruáció első napja: április 11). Jövő hétre kell időpontot kérnem új vérvételre,hogy megnézzék a HCGt, csökkent-e.

Azóta nem mondanám,hogy vérzek, de maszatol néha,ha pisilek. A hasam bal oldalon picit fájdogál,de inkább szurkál,mint görcsöl. Az ultrahangon csak azt látta,hogy biztosan nem 5 hetes terhes vagyok,mint a dokinő gondolta.


A vetélés ilyen jellegű vérzést okoz,vagy erősebbet? Vagy ez is,mint minden egyénfüggő?

Próbálok azzal számolni,hogy ez most nem jött össze. :(

De csalódott vagyok. Vitaminokat eszem.



2017. máj. 13. 16:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szerintem vetelt.
2017. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Ha még 37 fölött van a hőd, lehet, hogy még megvan a baba, viszont nagyon gyorsan rá kéne néznie egy dokinak ismét, és kéne kapjál utrogestant, hátha megmarad.

2017. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy korai vetelesem, es a verzes megkezdodeskor mar teljesen negativat mutatott a terhessegi teszt, mig elotte egy nappal meg egyertelmuen pozitiv volt.
2017. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én terhességem is így indult, sok-sok barnás vérzéssel, néha, mint a kávézacc. Aztán elmúlt (pihengettem is kicsit), és minden rendben volt. Nagyon szép egészséges babám lett.

Volt, hogy én is sírva mentem a dokihoz. Felvánszorogtam a vizsgálóasztalra, ultrahang a pocakra, éééés sok pici szívdobbanást hallottam. Még nem kell előre szomorkodni :)

2017. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ma nem,mert mindenki azt mondta,ha el is ment, még pozitív lenne a teszt.
2017. máj. 15. 16:28
 16/27 A kérdező kommentje:
Nekem a vérzéskor, és másnap is pozitív volt. A kórházban is. Igazából csak ott véreztem,azóta csak ha mosdóban voltam.
2017. máj. 15. 16:29
 17/27 A kérdező kommentje:
Holnap 15:45-re kaptam időpontot, vérvizsgálatra a nőgyógyászhoz.
2017. máj. 15. 16:30
 18/27 A kérdező kommentje:

Jaj, bocsi,ez kimaradt:

gyengébb a vérzés, csak wcn látszik, a tisztasági betét üres.

2017. máj. 15. 16:30
 19/27 A kérdező kommentje:

Hát,ha már nem vagyok terhes, akkor ez a reggeli hányinger csúnya tréfa a természettől.

7 helyett 6-kor arra ébredtem,hogy fel kell ülnöm, annyira hányingerem van. Hőm 36.9, ég az arcom.

2017. máj. 16. 07:00
 20/27 A kérdező kommentje:

Ma nagyon görcsölt a hasam. Már órák óta. Aztán persze a nőgyógyász előtt a székben elkezdett belőlem folyni a vér - piros.

A méhben nem látott semmit,de az várható is volt, ha ott lenne is korai lenne.

Megvolt a vérvizsgálat.

Csütörtökön újra ultrahang.


Vetélésnek tűnik, de lesz még vérvizsgálat, hogy ha növekedne üres méh ellenére a hcg,akkor máshol bujkál..


Hát összetörtem. Valahogy erre számítottam, de nem így. Nem ott, a rendelőben.

2017. máj. 16. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!