Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van két egyértelműen pozitív...

Van két egyértelműen pozitív tesztem. Az első a pé utáni 11. nap (tegnap esti), a második a mai, azon erősebb már a csík.10- es érzékenységűvel csináltam. Lehetséges hogy a 13 nappal ezelőtt kapott hcg (Pregnyl) injekciótól lett pozitív?

Figyelt kérdés
Máskor is kaptam már ilyen injekciót,8 nap múlva már semmi nem volt a vizeletemben.A dokim most mégis rámhozta a frászt,h lehet h attól van,nem is a babától.
2009. febr. 27. 12:53
 1/3 anonim válasza:
Szerintem 13 nap alatt már ki kellet ürülnie Pregnylnek,de pár nappal később ismételd meg a tesztet.Megkérdezhetem,hogy melyik az a 10-es érzékenységű teszt?
2009. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neten rendeltem az ovulációs mikroszkóp honlapjáról.Early Detection a neve,5 db 2200 ft postaköltséggel.
2009. febr. 27. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy aki hcg injekciót kap, az 14 nap elteltével tesztelhet először!

Ennek ellenére, ha a tied erősödött, akkor az növekedés, nem csökkenés! :)

2009. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!