Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha csökkent a progeszteron...

Ha csökkent a progeszteron szintem, az nagy bajt jelent? Nagyon aggódom. Részletek lent.

Figyelt kérdés
6+3hetesen 59,6nmol/L lett a progeszteron szintem. Az aggaszt,hogy pontosan 3héttel ezelőtt 64nmol/L volt. A tesztjeim sorra erősödnek. Pcos-em és ir-em van, előző terhességnél nem volt a progival gond.Csak 18-án megyek orvoshoz, szerintetek az már késő lesz? Menjek hamarabb?

2017. aug. 12. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ez nagyon kevés.
2017. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Előző terhességemben sem volt túl magas akkor 71nmol/L volt és kicsit barnáztam is,de végül nem kellett pótlás, minden oké volt.
2017. aug. 12. 08:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Veteles elso jele potlas ertelmetlen beteg magzatnak tavozni kell
2017. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "bíztató" szavakat. Tegnap voltam orvosnál, azt mondta, hogy ez még nem jelent bajt, de azért felírt utrot. És tegnap már szívműködés is észlelhető volt, de hallani nem hallottuk, mert régi géppel nézte. Két hét múlva megyek vissza.
2017. aug. 15. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!