Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontan veteles lett volna?

Spontan veteles lett volna?

Figyelt kérdés
4 éve szedem a fogamzasgatlo tablettat Desorelle. A marom egy honapba 3 élvezett belem veletlenul . A menstruaciomat el kellet tolnom egy es folnytattam a szedest es igy két hònapot kozott nem menstrualtam . A problema hogy meg is jott a szokott időben de enyhebb verzes mint szokott de ma zuhamyzas kozben ki jött belőllem egy zsiros szovetre hasonlitó valami akkora volt mint egy huvelyikuj. Normalis vagy veteles lehetett ? Gyereket nem akarok meg 23 eves vagyok tesztet felek csinalni és a problema hogy elvagyok utazva dokihoz 7 nap mulva tudok menni. A gyotszert rendesen szedem se hasmenes es mas gyotszer nem volt mellete. 4 nap mulva ujra kell szednem . Mit tegyek elveteltem volna . Mert 4 hetes korul lehetett volna vagy egyaltana teherbe eshettem volna?

#Vefeles.
2017. szept. 10. 00:49
 1/6 anonim válasza:
48%
Igy latatlanba nehéz megmondani mi jött ki belőled, de mivel természetesen a fogamzásgátló nem nyújt 100% vedelmet, ezért lehettel terhes. Bár en azt nem értem hogy tud a párod "véletlenül" 3x is beléd élvezni.. Ez szimplán felelőtlenség. Ha haza mentél mindenképp menj el egy nogyogyaszhoz es nezesd meg magad es mondd el mi történt.
2017. szept. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A vetélês fáj ês bő vérzéssel jár.

A fogamzásgátló tabletta pont azért van hogy ne kelljen megszakítani a szexet.

Nem igazán kéne így tologatni a menzidet mert jó kis hormon zavart okozol magadnak.. Nem kell félni a teszttől 1 csík nem vagy Terhes

2 csík Terhes vagy ha tesztet nem akarsz csinálni akkor majd akkor mész dokihoz ha már rugdos a baba?

2017. szept. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek terhessegre utalo jeleim. Van vezrzesem . Ha a fogamzasgatlot szedek akkor vedve kellet volna lennem csak nem értem mi volt az a nagy darab ami kijott belőllem legelőszor vetelesre gondoltam . De lehetne valami sulyosabb is vagy ahogy eltoltam két honapot és azert
2017. szept. 10. 07:02
 4/6 anonim válasza:
Na azért az félre értés hogy azért van hogy ne kelljen a szexet megszakitani.. Nem nyújt 100% vedelmet utána lehet olvasni es a bele élvezéssel igen megnő a kockázat.. Rá adásul ha később veszi be valaki a gyógyszert megy a hasa, hányt vagy bármi mas az maris csökkenti a hatasat
2017. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendes idoben bevette nem hanytam,hasmenes se volt és mas gyotszert sem vettem be.
2017. szept. 10. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlót azért szedik a nők,hogy ne kelljen megszakítással védekezniük.

Fogamzásgátló szedése mellett menstruáció nincs,csak megvonásos vérzés.

A hüvelykujj kb 5-7cm, ha ekkora valami távozott belőled akkor arról mindenképpen tudnia kell orvosnak. Bár én nem hiszem,hogy baba volt,mert egy ekkora baba már jópár hetes,és nehezen hinném görcs és vérzés nélkül csak úgy kicsúszik belőled.

Magzat méretek,itt megtudod nézni,hány hetes kb egy hüvelykujj méretű magzat.

[link]

2017. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!