Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha már négy napja vannak...

Ha már négy napja vannak spontán vetélés-tüneteim (erős vérzés, görcs), akkor már kizárható a méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
Doki hétfőn látott, de 100%-ig nem tudta kizárni a méhen kívülit sem. Jövő hétfőn megyek kontrollra. Folyamatosan vér, alvadt vér folyik belőlem, és elviselhető görcseim vannak, ez ugyebár spontán vetélést jelent. Volt valakinek ugyan ez, és a végén mégis méhen kívüli lett? Mert annak elviselhetetlen fájdalom, ájulás a tünete, és nem jellemző az erős vérzés, ugye?
2017. szept. 14. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Ha az orvos még nem zárja ki, akkor még reménykedhetsz, hogy terhes maradsz.
2017. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 babyboom567 ***** válasza:
De jellemző az erős vérzés.Keresztanyám majdnem így halt meg álmában "csak" ömlött belőle a vér.
2017. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves első! Nem abban reménykedem hogy még terhes vagyok, hanem hogy nem "méhen kívüli" terhesség (volt). Mivel az sokkal durvább, veszélyesebb. Második meg jól megijesztettél :-O de biztos hogy a keresztanyádnak az volt?
2017. szept. 14. 19:29
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem feltétlen...

Nekem hematóma miatt voltak görcseim és véreztem.

Fenyegető vetélésnek nevezik.

2017. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt méhen kívüli terhességem. Annyira elkezdtem vérezni, hogy 1 perc alatt átázott az extra nagy betét. Amíg beértünk a kórházba, nejlonzacskót tettem az ülésre. Úgy nézett ki minden, mint a mészárszék. És nagyon erős görcseim voltak. Azóta szültem 2 gyereket természetes úton, de szerintem csak egy-két fájás közelítette meg a vetélős görcsöket.
2017. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is volt méhen kívülim, néha volt egy kis barnázás, de az is alig. Amikor szétrepedt a petevezetőm (azt hittem belehalok, olyan fájdalommal és brutális görcsökkel járt), akkor is csak egy kevés piros vér volt, ellenben a hasüregben jóval több. Azóta sem mertem/mertünk újabb babával próbálkozni, pedig már eltelt több, mint fél év. Szóval van ilyenre is-olyanra is példa, de ha rosszabbul lennél, akkor menj be holnap a kórházba, ne várd meg a hétfőt.
2017. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
a 4.-et minek pontozta le a sok tudatlan gyökér???? Nőgyógyászaton dolgoztam és ott volt olyan, hogy hematóma miatt vérzett az anyuka, csak benn kellett feküdnie szigorú ágynyugalommal, de há'istennek a kicsinek nem lett baja.
2017. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: leszögezem én még senkit nem pontoztam... Én pontosan tudom, milyen a haematoma, abban is volt részem sajnos, és akkor is elmenet a baba. Most viszont írtam, hogy látott doki, tehát látta volna a vérömlenyt is, és azt is ha van még embrio, de nincs...A kérdés az volt, hogy méhen kívül lehet-e még, ilyen jellegzetes spontán vetélés-tünetekkel... Tudatlan gyökér az, aki nem tud értelmezni pár mondatot, a 4-esed pl nem, és úgy látom mégis kevésbé lett lepontozva mint az, aki konkrét a méhen kívüliről írt. Erről ennyit, ha már gyökerezünk...
2017. szept. 17. 17:20
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Értelmeztem a kérdést!

Erős görcseim és alvadt vér dőlt belőlem majd 1 hétig.

Az sztkban azt mondták éppen elvetélek, a kórházban hogy hematóma, tehát a tünetek nem jelentik a spontán vetélést.

Ha méhen kívüli lett volna, akkor most nem itt írogatnál, és azért azt ultrahangon látta volna az orvos.

Nyugodj meg, remélhetőleg mostmár gyorsan kitisztulsz és nem kell utólag művi úton befejezni.

Mikor kell visszamenned az orvoshoz?

2017. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!