Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért nem szólt az orvos,...

Miért nem szólt az orvos, hogyha előző terhesség a várandósság korai időszakában spontán vetéléssel fejeződött be, esetleg ez többször ismétlődött, akkor tartózkodni kell a szextől terhesség alatt?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 00:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nincs panasz, akkor nem kell. (görcsölés, nyitott méhszáj)
2016. aug. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Mert ez nem igaz. Az ismetlodo vetelesnek szamos oka lehet, de nem a szex. Az viszont botrany, hogy allamiban csak harom veteles utan vizsgalnak ki, es ha nem akarod kivarni, szazezreket fizethetsz...
2016. aug. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

pedig nekem ez egy hiteles oldalnak tűnik:

[link]

2016. aug. 2. 12:40
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg terhes vagy nem pedig beteg. Nem a sex az oka a vetelesnek. Hanem a genetika. A sex abban az esetben veszelyes mint pl nalunk a lapeny q mehszajon volt. Hatarozottan tilos volt a sex! De csak azert nem sexelni mert volt mar veteles. Nem hiszem hogy ezert elkellene tiltani.
2016. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Eddig két terhességem volt, nekem a dokim mindkettőnél elmondta hogy lehet szexelni, de óvszerrel, mert a sperma méhösszehúzó hatású, és vetélést okozhat igaz azt is mondta hogy erre nagyon pici az esély, de azt a kicsi esélyt se szabad megadni. Amúgy sokmindentőlfügg hogy lehet-e vagy sem szerintem.
2016. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Utolso ez butasag

Sperma mehosszehuzo hatasu de az orgazmus is nem?

Ha a terhesseg egeszseges akkor mehet a szex ha mehszaj nyitva van az elso 3 honapban akkor az veteles lesz.

Ha a lepeny mehszajhoz kozel van akkor tilos a szex.

A szextol valo tiltas tobb szaz eves dogma

2016. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Nem hiszem hogy ezert elkellene tiltani."


Engem nem érdekel, hogy te mit hiszel, és nem is a dogmáról kérdeztem, hanem egy konkrét speciális szituációról és orvosi véleményt, saját vélemények nem érdekelnek, ha nem vagy orvos, vagy nem tudsz belinkelni valamit legalább

2016. aug. 3. 21:40
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
Kedves 6-os, a sperma köztudottan alkalmas arra is hogy a szülést beindítsa vagy koraszülést okozzon. Azt a butaságot egy nagyon neves ismert nőgyógyász mondta Nekem ;-) Azt is mondta hogy erre 1% esély van, de mi van ha az ember pont abba esik bele? Rohadt nehéz feldolgozni egy vetélést sajnos tapasztalatból tudom :-(
2016. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Mar reg kihalt volna az emberiseg ha a sperma vetelst okozna

Sperma prosgrandalint tartalmaz es erre az anyagra a meh csak erett terhes allapotban erzekeny

Szex es orgazmus nem okoz vetelest soha

Aki ezt allitja siman hulyeseget mond

Nemzetkozi tanulmanyok ezt bizonyitjak

2016. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A sperma valóban beindítHATja a szülést, de csak akkor ha a baba már érett és amúgyis megszületne,de még is sokan hiába próbálkoznak a szexel,hogy beinduljon a szülés.Első terhességemnél szex közben beváreztem még utána is azt mondta az orvos hogy lehet együtt lenni csak óvatosan,de mi nem mertünk. Második terhességem vetéléssel végzősött (nem a szex miatt), harmadik terhességemnél sem mondta az orvos,hogy nem szabad házas életet élni.
2016. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!