Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés vagy menzesz lehet?

Vetélés vagy menzesz lehet?

Figyelt kérdés

barátommal élünk nemi életet,nem védekezünk.

e hónapban késett 2-2ésfél hetet a havim,gondoltam majd megjön hiszen nekem eléggé rendszertelenül jár.

aztán megisjött,nagyon véreztem szinte minden órában kellett cserélnem, nagyon görcsöltem, és óriási vércsomók azaz alvadt vér távozott belőlem.ilyen még nem történt velem....lehetett ez spontán vetélés vagy csak mensi?



2017. szept. 21. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem csinaltal akkor tesztet, akkor utolag ezt mar nehez megmondani. Konkretan ha bent nem maradt semmi, akkor meg orvos sem latna ultrahangon, max annyit, hogy levalt a mehnyalkahartya, de hogy az veteles, vagy sima mensi miatt, azt nem lehet megmondani.

Ha meg csak par napja tortent, akkor esetleg csinalj egy tesztet, ha veteles volt, akkor van ra pici esely, hogy meg nem utult ki teljesen a hcg, bar ez sem biztos, mert korai veteles eseten par nap alatt is kiurul.

2017. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Igen, egy teszt nem àrtana, plusz megnézetni dokival hogy nem maradt-e bent valami, mert eléggé gyanus hogy vetélés. A nagy alvadtvér darabok semmiképp sem normálisak mensikor sem. Teszt amugy egy hét mulva is lehet halvàny pozitív, ha terhes voltál.
2017. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt megcáfolnám,mert több dologtól ,hogy meddig marad pozitív a teszt (hány hetes volt a baba,mikor halt el stb) Én a 6ik héten vetéltem el, az aznapi tesztem már negatív volt.
2017. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!