Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 22 hetesen elvesztettük...

22 hetesen elvesztettük ikerbabainkat. Spontan vetélés műtéttel befejezve. Ez okt.24en történt. Mikor kéne megjonni az első menzimnek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Részvétem a történtek miatt! Velünk ugyan ez történt a 23. hét végén. Nekem 31 napra jött meg, de volt előtt komplikáció. A szülés utáni küret ellenére maradt bent burokdarab, így kellett egy újabb küret kb. két héttel a vetélés után. Utána elmúlt, de két hét múlva megint pecsételni kezdtem, de rendes mensi lett belőle, na ez volt 31. nappal a szülés után.


Szerintem amúgy 6-8 héten belül kellene megjönnie, de ez eléggé egyéni.


Kitartás!

2016. nov. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnalom.

4-8 het kozott jon meg altalaban az elso mensi, de eleg egyeni. Van, akinek 8 het utan sem, ez sem jelent problemat, de akkor nem art felkeresni a nogyogyaszt egy ellenorzesre. Legalabbis nekem ezt mondtak.

2016. nov. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Nekem
2016. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Nekem a doki azt mondta 4-6het a mutet utan. Bar nem tudom mennyit szamit a terhesseg kora. Nekem (csak) 9hetes volt a pici,spontan indult a veteles-mutettel befejezve,es pont 4hetre a mutet napjahoz szamitva jott meg.
2016. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami veletek történt. Én 23 hetes terhesen vesztettem el a lányunkat, nekem pontosa 5. hétre jött meg,de akkor még tisztultam, majd a menzesz végeztével a tisztulás is befejeződött, és azóta is rendszeresen megjött. Kitartást kívánok Nektek!
2016. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!