Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mivel 3 honap a kulonbseg a...

Benedek eva kérdése:

Mivel 3 honap a kulonbseg a ket mutet kozt attol meg nem lehet bajom a mutetnel?

Figyelt kérdés
iden juliusban volt 10hetesen egy vetelesem amit muteti uton kellett befejezni sajnos most ujra sikerult terhes lettem es a vizsgalaton 6hetes voltam kiderult hogy ossze esett a petezsak sajnos kedden ujra megmutenek es nagyon felek az ujabb mutettol mivel csak 3honap a kulonbseg a ket mutet kozt.
2017. okt. 8. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem növeli az esetleges szövődmények esélyét az, hogy nemrég volt ilyen műtéted.
2017. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem 23. végén volt vetélésem, azaz szülés. Utána csináltak küretet, mégis bent maradt egy burokdarab, így 10 nap múlva kellett csinálni mégegy küretet. Ezek után három hónappal, első próbálkozós cilkusban terhes lettem, semmi baj nem volt.
2017. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. kedden mutenek de elotte megneznek meg azert ultrahangon de nekem az a furcsa hogy semmi bajom nem faj semmim sem es nem is verzek ha nem mentem volna el vizsgalatra eszre sem veszem h ez tortent furcsa
2017. okt. 8. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!