Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen anyagi korulmenyek...

Milyen anyagi korulmenyek koze vallaltatok a masodik babat? Terveztetek vagy nem? Mekkora a kulonbseg a 2 gyerek kozott?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

ha minden igaz most terhes vagyok jövö héten doki

nagylányom 21 hós most

2.5 év lesz a gyerek közt a korkülönbség

2012. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az anyagiakkal hogy alltok? minden szamla kifizetve, hitel nincs, auto, jo munkahely van?
2012. jún. 22. 17:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Valamivel jobban állunk, mint az első gyerek előtt.

Most van hitelmentes lakás és autó, nagyon jó munkahely, ahová várnak vissza. 3 év lesz köztük a különbség. 2 éves korában visszamentem dolgozni, és a fizetésem és a gyed közötti különbséget félretettem minden hónapban, így elég sok a megtakarításunk is. Hála istennek. Azt mondhatom, hogy nagyon szerencsések vagyunk.

2012. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy házunk, hitel rajta több millió. Én közalkalmazott vagyok, van egy nagyobb gyerekünk, 2 autónk, a párom a versenyszférában átlagos keresettel. Terveztük a tesót, bár jobban szerettük volna, ha nincs adósság, amikor megérkezik. Ha különbség alatt a korkülönbségre gondolsz, akkor 10 év. Az anyagiak miatt halasztottuk, de tovább már nem akartunk várni.
2012. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Én 24 éves vagyok,párom 30. Ő orvos nekem lakberendező cégem van anyukámmal. Hitel nincs,semmin és minden számla kifizetve. Autó van kettő és egy viszonlyag nagy lakás is. A nagyobbik kislányom másfél éves,a kisebbik 6 hónapos. 2 év és 1 hónap van köztük.


hitel autó ház,stámlák

2012. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! meg irhattok!
2012. jún. 22. 17:53
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi hitel és minden kifizetve. Most vettünk autót és egy 100cm2-es lakásban lakunk. Dolgozunk a másodikon. A kislányom 3 éves.
2012. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az anyagi helyzetünk viszonylag jó.Két autónk van,házunk és jó munkahely.Terveztünk másodikat,most már úton van,harmadikat is.A lányom most pont 2,5 éves,én pedig 37 hetes kismama vagyok.Hogy milyen anyagi helyzetre vállalnék második babát?Lényeg,hogy legyen hol laknunk,tudjak fűteni,és élelmiszert venni,valamint a rezsit fizetni,ruházni.Esetleg nem árt,ha van némi plusz,de ha nincs,akkor is vállalok másodikat.
2012. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összeházasodtunk, volt 1 ház, 2 autó, 1 motor hitel-mentesen. Ennek 4éve, 6éve vagyunk együtt, lányunk 9 hónapos.
2012. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok! 1 baba van, több nem lesz, nem bízzuk a véletlenre, inkább 1 kapjon meg mindennél többet, tehát mi 1 gyermeket is terveztünk.
2012. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!