Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hos babamat tehetem mar...

3 hos babamat tehetem mar hordozokendobe? Nem art a gerincenek, mire gigyeljek amikor benne van (pl. Kell e tartani ot. A hatat vagy valami. )? Es kenguru vagy inkabb kendo, can kulonbseg?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Már 3 naposan is beletehetted volna!!

A jól megkötött kendő teljesen biztonságos, követi a baba gerincének C görbületét, egyáltalán nem kell tartani.

A kengurut viszont egyáltalán nem ajánlom, az nagyon egészségtelen.

Ha a kendő nem jön be, akkor vegyél mei tait, bár ehhez még lehet, kicsi a babád.

A kendőt újszülött kortól akár 3 éves koráig is használhatod (ill. amíg bírod).

Kendő és a kenguru közt épp annyi a különbség, mint egy ferrari és egy trabant közt.

2013. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kendot vegyel szerintem is. Kengurubolt is vannak jok amik ortopedilag jok (liliputi pld) de ahhoz meg pici a babad. Az en 6 honapos fiam most kezd belenoni. A kendo tokeletes sokaig. Megkotni nehezkes (utcan le felvenni szinte nem lehet, mert felsoprod a mocskot) mindenesetre akkor is jobb a kendo. A meitai se rossz bar en nem szerettem inkabb kendoztem sokat.
2013. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2013. máj. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!