Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 7 héttel...

Missed ab után 7 héttel nagyon kevés barnás rózsaszínes folyás reggelente?

Figyelt kérdés

Menstruációnak egyáltalán nem nevezhető, barnás rózsaszínes folyásom van már második napja, reggeli órákban, 7 héttel a műtét után.

Tapasztalt valaki hasonlót?

3 hetes kontrollon minden rendben volt, fájdalmaim, lázam nincs.


2017. okt. 24. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy ilyenkor majdnem minden normális, mert a hormonháztartásod felborul. Nekem rendes időre, de csak barnásan alig-alig jött meg az első menstruációm missed ab után. Én aggódtam, elmentem orvoshoz, aki minden rendben talált. Ha te is aggódsz, javaslom menj el még egy vizsgálatra.
2017. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mi a fene ***** válasza:
Minden nőgyógyászati esemény után bármi !!!lehet.Ezt orvos mondta, igaz nem nekem, hanem a betegtársamnak, ezért aztán mikor méhszáj plasztikai műtét után itthon ömlött, nem ijedtem meg, be csomagoltam magamat, és vártam, amig el nem múlik.Na persze nem vártam, hogy elvérezzek. Egy este volt ilyen, tehát az elsőnek igaza van.
2017. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!